Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Predĺžený víkend na Jadrane Bibione alebo Lignano Riviera. Slnko a pohoda.

34
Popis ponuky

Užite si predĺžený víkend na slnečných plážach Lignano Riviera alebo Bibione v Taliansku. Niekedy stačia na výlet aj 3 dni, počas ktorých môžete objavovať priľahlé pláže, vychutnávať prímorskú atmosféru alebo sa len tak slniť na slnku.

Popis zájazdu štvrtok - pondelok:

  • odchod z Bratislavy štvrtok vo večerných hodinách, 20:00 hod.
  • príchod do Talianska piatok ráno, cca 08:00 - 09:00 hod., možnosť výberu pláže - rozvoz Bibione, Lignano
  • piatok celodenný pobyt pri mori, večer 20:00 - 21:00 odchod na ubytovanie, hotel 2 noci
  • sobota celodenný pobyt pri mori, možnosť výberu pláže - rozvoz Bibione, Lignano, večer 20:00 - 21:00 odchod na ubytovanie
  • nedeľa celodenný pobyt pri mori, možnosť výberu pláže - rozvoz Bibione, Lignano, pobyt pri mori do večerných hodín
  • odchod večer 20:00 - 21:00 hod.
  • príchod na Slovensko v pondelok ráno cca 5:00 - 6:00 hod.

Bibione:

Najznámejšie a jedno z najväčších letovísk severného Jadranu si za posledné roky obľúbilo veľa slovenských i zahraničných turistov. Vďaka svojej nie dlhej histórii predstavuje ideálne prázdninové mestečko, v ktorom sa vysoké moderné rezidencie striedajú s vilkami v rozkvitnutých záhradách. Bibione na jednej strane prekvapí rušnými ulicami plnými obchodov, diskoték a nákupných centier, na strane druhej kľudnými štvrťami s detskými ihriskami a píniovými hájmi pozdĺž mora ako oázami kľudu a pohodlia. Bibione má rozľahlé pláže s jemným pieskom a s množstvom voľne prístupných preliezačiek a malých kolotočov pre deti, čisté, kľudné a bezpečné more a bohaté borovicové háje. Pláže a more v Bibione získali za posledných päť rokov za svoju čistotu Modrú vlaku Európskej únie.

Na obchodných triedach Bibione sa nachádzajú najrôznejšie atrakcie pre deti a kúsok od centra vyhľadávaný Lunapark.

Lignano Riviera:

Letovisko patrí k najkrajším a najväčším turistickým strediskám severného Jadranu s perfektným turistickým servisom. Je rozložené pozdĺž osemkilometrovej zlatistej pláže, z jednej strany zovretej riekou Tagliamento, ktorá tvorí prirodzenú hranicu s regiónom Veneto, a z druhej strany rozľahlou lagúnou.

V Lignano nájdete starostlivo udržiavané pláže, množstvo zelene medzi jednotlivými rezidenciami a hotelmi, detské ihriská, vodný park Aquasplash, lunapark, ZOO Punta Verde, zábavné parky Juniorpark a Guliverlandia a v neposlednej rade aj rušné obchodné triedy... Najväčšia koncentrácia týchto atrakcií je v centrálnej časti letoviska - Sabbiadoro. Jej stredom prechádza hlavná obchodná trieda, ktorá ožíva najmä v podvečer a v noci rozžiareným množstvom obchodných výkladov svetových módnych značiek

Miesto Odchodu: Bratislava - parkovisko za športovou halou Pasienky

Doprava: Klimatizovaný autobus (klimatizácia, DVD, káva, čaj)

www.ckdreamtour.sk
149 €
225 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
225 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
45
32
35