Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Víkend môžete stráviť aj inak Predĺžený oddych v apartmánoch pri Jadrane

39
Popis ponuky

Máte už nejaký plán na predĺžený víkend v termíne 8.7.-12.7.2015? Ešte nie? A čo tak sa vybrať k "slovenskému moru" v Chorvátsku. Oddýchnuť si na pláži, nabrať nové sily a povoziť sa malým motorovým člnom okolo ostrovčekov pri Vodiciach. Celkom dobrý nápad, čo poviete? A ešte k tomu aj za super cenu.

Uličky v starom meste Vodíc sú krásne. Kamenné múry domov vytvárajú príjemný tieň aj počas najhorúcejších dní bez náznaku vánku. Keď sa nimi budete prechádzať, riaďte sa svojim inštinktom. Kúsok rovno, potom doľava, chvíľku znova rovno a na konci zabočte doprava. Verte, že objavíte také miesta, o ktorých nemajú páru ani pravidelní vodickí turisti. Úzka ulička vás zrazu zavedie na malé námestíčko, na ktorom majú domáci prestretých len niekoľko stolíkov so stoličkami. Príjemne sa usaďte a vychutnajte si vôňu mora prelínajúc sa s vôňami chorvátskych špecialít.

Vodice, ležiace v širokej zátoke len 11 km od Šibeniku, sú známym letoviskom s mnohými hotelmi, súkromnými apartmánmi, kempingom a prístavom pre jachty a motorové člny. V starom meste vábia dovolenkárov početné reštaurácie a kaviarne, pouliční maliari, či kultúrne programy.

Okolie Vodíc, ale aj samotné mesto ponúka svojim návštevníkom viacero zaujímavých miest, ktoré sú priam ideálne na výlety. Turisti majú možnosť absolvovať výlety loďou na blízke ostrovy Prvić, Tijat, Žirje, Kaprije a Zlarin alebo aj výlety za lovom morských húb na malý ostrov Krapanj. Práve tu sa nachádza aj múzeum morských húb. Medzi pozoruhodnosti mesta tiež patrí barokový kostol a stredoveká strážna Čaricova veža.

Popis zájazdu streda - nedeľa:

• odchod z Bratislavy stredu vo večerných hodinách, 20:00 hod.

• príchod do Chorvátska, Vodice, štvrtok ráno, cca 08:00 - 09:00 hod.

• pobyt pri mori, popoludní ubytovanie v apartmáne, 3 dni / 2 noci

• pobyt pri mori, možnosť plavby okolo ostrovov malým motorovým člnom GRATIS

• sobota dopoludnia od-ubytovanie, pobyt pri mori do večerných hodín

• odchod večer 20:00 hod.

• príchod na Slovensko v nedelu ráno cca 8:00 - 09:00 hod.
129 €
210 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
210 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť