Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Spomaľte životné tempo Uvoľnite sa a oddychujte pri 60-minútovej masáži

54
Popis ponuky

Spomaľte životné tempo, zbavte sa nahromadeného stresu. Najlepšia forma ako dopriať svojmu telu skutočný odpočinok je masáž. Len teraz si môžete vybrať z 60-minútových masáži podľa seba a povzbudiť tak svoje telo po náročnom dni.

Kupón zahŕňa jednu z týchto masáži v trvaní 60 minút:

- kombinovaná klasická masáž chrbta a šije,

- bankovanie problémových partií chrbta,

- reflexná masáž chodidiel.

Klasická masážzlepšuje prekrvenie pokožky, podkožia a svalov, pomáha uvoľňovať stuhnuté a bolestivé svaly a podieľa sa na lepšom vyplavovaní odpadových látok z organizmu. Tiež sa veľmi účinne využíva ako preventívny prostriedok proti vzniku mnohých ochorení chrbtice.

Bankovanie – absolútna bomba medzi masážami, a to najmä na hĺbkovej úrovni. Ide o prikladanie baniek s nahriatym vzduchom, v ktorých sa ochladzovaním vytvorí podtlak a ten spôsobí ich prisatie na pokožku. Podtlakom prasknú kapiláry a vytvorí sa krvný výron, čiže modrina (chorá krv sa dostáva do podkožia) ale tá za pár dní zmizne a na tomto mieste sa lokálne zvýši prívod krvi a kyslíka.

Jednou z účinných metód alternatívnej medicíny je reflexná masáž chodidiel. Podobne ako akupunktúra, je aj táto metóda založená na zistení, že na tele sú určité dráhy – meridiány, alebo pozdĺžne a priečne kanály, ktorými prúdi energia. Keď má v kanáloch prekážku, telo sa vychýli zo svojej rovnováhy a ochorie. Prekážkou môžu byť stuhnuté svaly, svalové napätie, hrčky, zatvrdliny a pod. Keďže určité body na týchto dráhach zodpovedajú jednotlivým orgánom ľudského tela, ich spriechodnenie znamená vyliečenie, alebo zmenšenie problémov. Reflexológia však nepracuje s celým telom, ale iba s chodidlom, ktoré je obrazom celého tela.
11,50 €
25 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
11,50 €
25 €

Kúpené
11x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79