Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Víkend v zálive Saint-Tropez Nádherná nekončiaca biela pláž, malebné uličky

30
Popis ponuky

Na návštevu Saint-Tropez sa teší azda každý, kto videl film o najznámejšom policajnom žandárovi a teraz si môžete jeho krásy vychutnať aj vy. Nádherná nekončiaca biela pláž, malebné uličky a kaviarne na promenáde vo vás zanechajú nádherné zážitky, na ktoré budete ešte dlho spomínať.

Nasajte unikátnu atmosféru, ktorou sa Saint-Tropez preslávilo a budete toto mesto milovať. Na brehoch Azúrového mora nájdete predovšetkým veľké terasy menších reštaurácií či krásne obchodíky s francúzskou módou. Stačí si len vybaviť titulnú scénu z filmu Žandár zo Saint-Tropez a niesť sa rytmom francúzskych tónov. Dovolenka v Saint-Tropez naplní všetky vaše očakávania.

Saint Tropez je ale predovšetkým mesto pláží. Hlavnou pýchou nielen mesta, ale aj celej oblasti je takmer nekončiaca pláž z bieleho piesku, ktorá symbolizuje celé pobrežie. Každého, kto miluje opaľovanie, z nej jednoducho povedané nedostanete. Medzi tie najznámejšie časti patria pláže Tahiti, Les Clubs 55 a Key West Beach. Nielenže sa tu často konajú aj rôzne kultúrne podujatia, ale predovšetkým tu nájdete nádherné a priezračne čisté azúrové more.

Popis zájazdu štvrtok - pondelok:

  • štvrtok: odchod z Bratislavy štvrtok v popoludňajších hodinách, 17.00 hod.

  • piatok: príchod do Francúzska piatok ráno, cca 08.00 - 09.00 hod., celodenný pobyt pri mori v zálive Saint-Tropez, ubytovanie 10 min. chôdze od mora

  • sobota: celodenný pobyt pri mori, možnosť návštevy mestečka Saint-Tropez

  • nedeľa: celodenný pobyt pri mori do večerných hodín, odchod večer 20.00 - 21.00 hod.

  • pondelok: príchod na Slovensko v pondelok dopoludnia cca 9.00 - 10.00 hod.

www.ckdreamtour.sk
179 €
255 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
179 €
255 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

45
32
35
45