Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

O tom, že za najlepším vínom sa chodí na južnú Moravu, iste pochybuje málokto. Až 6-dňový pobyt s degustáciou vína pre 2 osoby na Morave.

45
Popis ponuky

Prenasledujú ivás neustále starosti, urobte to ako kedysi Anakreón, ktorý preniesol: „Kedykoľvek pijem víno, starosti usínajú.“ Nechajte usnúť itie svoje aodpočiňte si vApartmánech nad sklepem vo Velkých Pavlovicích, ktoré ponúkajúveľa krásnych trás medzi vinohradmi ato ako pre cyklistov, tak ipre peších.

Ubytovanie

Ubytovaní budete vjednom z dvochsamostatných apartmánov. Kvybaveniu patrí kuchynka schladničkou, mikrovlnnou rúrou avarnou doskou. Samozrejmosťou je ikúpeľňa sWC, TV SAT amožnosť pripojenia na internet.

Stravovanie

Každé ráno si pochutíte na lahodných bufetových raňajkách a naberiete sily na celý deň. Vo vlastnej vínnej pivnici si jeden večer užijetedegustáciu vínapriamo medzi sudmi. Čaká vás príjemné posedenie aokrem vín si pochutnáte ešte na grilovanom steaku aďalších pochutinách. Aaby toho nebolo málo, vcene máte taktiež neobmedzenú konzumáciu kávy, čaju anealko nápojov.

Vyskúšať môžete taktiežprehliadku viníc, ktoré sa nachádzajú vkatastri obce Velké Pavlovice asú rozmiestnené vrôznych tratiach tak, aby jednotlivé odrody dokázali vyniknúť svojim správnym odrodovým charakterom.

Tipy na výlety

Vodní nádrž Nové Mlýny(12,4 km)

Táto rekreačná ajedna znajvýznamnejších rybárskych oblastí južnej Moravy bola vybudovaná na rieke Dyji pri severnej hranici CHKO Pálava. Ide osústavu 3 priehradných nádrží, zktorých je tá stredná vyhlásenou prírodnou rezerváciou sumelými ostrovčekmi. Na jednom je dokonca zachovaný románsko-gotický kostol sv. Linharta, ktorý je jediným pozostatkom zatopenej vsi Mušov.

Lednice(16,9 km)

Nechajte sa očariť bohatstvom pánov zLichtenštejna, ktorému dominuje nádherný zámok obklopený parkom so známym Minaretom aJanohradom. Zámok bol v roku 1996 zapísaný na Zoznam svetového akultúrneho dedičstva UNESCO, anapriek tomu Lichtenštejnom slúžil „len ako rekreačná chata“.

ZOO Hodonín(37,2 km)

I jedna znajmenších anajmladších zoologických záhrad vČesku má rozhodne čo ponúknuť. Zpôvodne malej zoo sa podarilo vybudovať naozajstnú záhradu, ktorá vsúčasnosti chová 730 kusov našich iexotických zvierat. Privítajú vás tu napríklad šimpanzy, mačiaky zelené, tri druhy drápkatých opičiek či skupinka roztomilých surikát.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyvtejto oblasti.

Apokiaľ sa chcete dozvedieť viac ovínealeboburčiaku, nablogusme pre vás pripravili tematickýčlánok.

Dodatky:

  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto, tak nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

81 €
147 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
81 €
147 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť