Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Exkluzívny a luxusný pobyt Zoberte svoju polovičku a zažite romantiku

53
Popis ponuky

Oddych je luxus, ktorý si mnohí z nás nemôžu dovoliť. Raz za čas si ho však určite zaslúžite. A keď už uvažujete nad oddychom, vyberte si také miesto, ktoré vás luxusom priamo obklopí. Zoberte svoju polovičku tam, kde dostanete to najlepšie z najlepšieho, do Hotela Park Avenue**** v Piešťanoch.

Hotel Park Avenue**** sa nachádza v centre kúpeľného mestečka Piešťany, vedľa pešej zóny. Obklopuje ho tichá alej mestského parku, cez ktorý vedie cestička na len 500 metrov vzdialený kúpeľný ostrov. Teraz pobyty vo zvýhodnenej cene exkluzívne pre Zľavomat!

Mestský park bol pôvodne kúpeľným parkom, založený v roku 1865. V roku 1963 bol vyhlásený za kultúrnu pamiatku, jeho rozloha presahuje 20 hektárov. Park je pamiatkovo chránený, spolu so sochami Ludwiga van Beethovena a Adama Trajana Benešovského. Priateľské zariadenie, ktorého cieľom je vytvorenie priateľskej atmosféry. Hotel je ideálnym miestom pre všetkých, ktorí si chcú naozaj oddýchnuť a zároveň si dopriať najvyšší štandard.

Využite jedinečnú príležitosť dovolenkovať! V tomto veľmi peknom a komfortnom Hoteli Park Avenue**** môžete stráviť 3 dni.

Vyberte si z variantov:

  • Variant 1: Exkluzívny pobyt v Piešťaňoch od 27.10.2015 do 20.12.2015
  • Variant 2: Exkluzívny pobyt v Piešťaňoch od 6.1.2016 do 30.5.2016

V ponuke aj LAST MINUTE termíny!

3-dňový pobyt pre dve osoby zahŕňa:

  • 2× ubytovanie pre 2 osoby na 2 noci 
  • 2× raňajky formou bufetu pre 2 osoby
  • 2× trojchodovú večeru a la card pre 2 osoby v hotelovej reštaurácii (na výber z 15 jedál, pri výbere steaku – doplatok 4€)
  • 0,7l vína k večeri
  • neobmedzený vstup do wellness centra pre 2 osoby (v otváracích hodinách denne od 15:00 do 20:00), 
  • wifi

UBYTOVANIE

Ubytovaní budete v dvojposteľových izbách alebo si za doplatok môžete dopriať komfort v apartmánoch. Väčšina apartmánov je k dispozícii s terasou. Podľa požiadavky klientov je možné aj prepojiť izbu s apartmánom, čím vznikne priestrannejšie ubytovanie pre štyri osoby s vlastnou obývačkou a terasou.

GASTRONÓMIA

Príjemná atmosféra v hotelovej reštaurácii a kulinárske umenie zahraničných kuchárov vám z každého sústa spravia jedinečný zážitok. Vaše večere budú prebiehať a la card a vyberať si tak môžete z rôznych druhov jedál (niektoré s príplatkom).

Reštaurácia ponúka kvalitnú modernú kuchyňu založenú na čerstvých produktoch. Jedlá sú pripravované bez chemických dochucovadiel a koreninových zmesí. Pri takomto jedle vynikne jeho pravá a jedinečná chuť.

WELLNESS

V hoteli nájdete vlastnú oázu pokoja, wellness centrum s fínskou a parnou saunou, sprchami a oddychovou lôžkovou zónou s vyhrievanými lavicami, kde zabudnete na všetky starosti a oddáte sa iba slastnému ničnerobeniu.

OKOLIE

Len 500 metrov od hotela sa nachádzajú Kúpele Piešťany, kde sa môžete vykúpať v unikátnom liečivom prameni. Termálna voda vyviera až z hĺbky 2000 m a so svojimi uzdravujúcimi a relaxačnými účinkami sa preslávila po celom svete. Za „zázračnou vodou“ prichádzali maharadžovia, indické princezné, cisári, slávne herečky a osobnosti kultúrneho a spoločenského života z celého sveta. Slávny maliar Mucha daroval Kúpeľom Piešťany obraz ako vďaku za uzdravenie svojej dcéry.

Jedinečné blahodarné sírne bahno, unikát piešťanských kúpeľov, je špeciálne upravené bahno z prameňa s množstvom minerálov. V Európe nenájdete podobné bahno s tak mimoriadnym účinkom, ktorý sa využíva na liečbu pohybového systému. Svetovou raritou je tiež bazén s termálnou vodou s bahenným dnom.

V Piešťanoch to žije po celý rok. Koncerty, výstavy, spoločenské podujatia, hudobné festivaly, sympóziá výtvarníkov, súťaž vo viazaní a aranžovaní kvetov, kaviarničky, promenády, ale aj nezabudnuteľné prechádzky v parku na kúpeľnom ostrove… Toto všetko ponúka kúpeľné mesto Piešťany.

Tipy na výlet

Čachtický hrad (15,9 km)

Stavba stredovekého kamenného hradu súvisela s tatárskym vpádom do Uhorska. Výstavba Čachtického hradu začala v 1. polovici 13. storočia na podnet panovníka Bela IV. Hrad bol vybudovaný Kazimírom z rodu Hunt-Poznan v 13. storočí. Kráľovský hrad sa postupne rôznym spôsobom – darom, kúpou, či násilným ovládnutím dostával do rúk viacerých rodov....

Ďalšie informácie

Zobraziť tipy na mape
139 €
296 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
139 €
296 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
16
40
32