Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Relax pri jazere Hevíz Wellness pobyt s polpenziou pre 2 v Maďarsku

31
Popis ponuky

Ak ste ešte nikdy nepočuli o termálnom jazere Hévíz v Maďarsku, je najvyšší čas to zmeniť. Je to totiž nielen najväčšie celoročne otvorené termálne jazero v Európe, ale predovšetkým jedno z najznámejších kúpeľných miest v Maďarsku s neobyčajne príjemnou atmosférou.

Komfortné ubytovanie vo Fönix Club Hoteli

Termálne jazero a "maďarské more" Balaton - to všetko a oveľa viac neďaleko Fönix Club Hotela, v ktorom budete ubytovaní počas tohto relaxačného pobytu. Termálne jazero Hevíz je navyše od vášho ubytovania vzdialené iba 20 minút pešou chôdzou.

Ubytovaní budete v príjemne a útulne zariadených apartmánoch, ktoré sú vhodné predovšetkým pre rodiny, takže neváhajte a vyrazte aj so svojimi ratolesťami! Nájdete tu spálňu, obývaciu izbu, kúpeľňu a terasu. Samozrejmosťou je bezplatné internetové Wi-Fi pripojenie.

Súčasťou balíčka je aj polpenzia. Raňajky sú podávané formou bohatého bufetu. Na konci dňa sa môžete tešiť na trojchodovú večeru z menu. Maďarsko však nemôžete opustiť, kým neochutnáte jednu z miestnych špecialít, ktoré sú tu samozrejme tiež podávané.

Užite si neobmedzený vstup do wellness sveta

Na čo sa v tomto balíčku určite najviac tešiť? Rozhodne na neobmedzený vstup do wellness centra (podľa otváracích hodín), kde si budete pripadať ako vo sne. Pripravte sa na hodiny plné leňošenia a dobíjanie novej energie!

Vyskúšať môžete fínsku saunu, zaplávať si v krytom bazéne s panoramatickým výhľadom a teplotou vody okolo 32 stupňov alebo relaxovať v soľnej jaskyni. K dispozícii je vám tiež vírivka s teplotou vody okolo 36 stupňov. Vo wellness centre si môžete dohodnúť aj masáže.

Blahodarné relaxačné účinky termálnych prameňov

Voda v jazere Hevíz je známa pre svoje liečebné a rehabilitačné účinky, obsahuje síru, alkálie, hydrogénuhličitany a najmä soli vápnika. Z prameňa na dne jazera vyviera 86 miliónov litrov vody denne, takže voda v jazere sa úplne vymení každých 28 hodín.

Teplota jazera je aj v zime 26-28°C. Termály sú teda otvorené celoročne a pre prípad nepriazne počasia majú aj vnútornú krytú časť s lehátkami a bazénom. Oblak jemnej pary nad jazerom vytvára neobvyklú romantickú atmosféru a hlavne ohrieva okolitý vzduch, takže zimy sa báť nemusíte.

Výlet k Balatonu aj do termálnych kúpeľov

Hevíz je vzdialený iba 200 km od slovenských hraníc. Nájdete tu mnoho reštaurácií a krčmičiek, ktoré podávajú miestne jedlá a tiež kaviarne a cukrárne. Nudiť sa teda rozhodne nebudete!

Štvrťhodinka jazdy stačí a narazíte na mesto Kesthely pri brehu Balatonu - najväčšieho maďarského jazera, na ktoré sú obyvatelia krajiny náležite hrdí. Za navštívenie stojí tunajší zámok Festetics, ktorý je druhý najväčší v krajine.

Pár kilometrov na juh ležia termálne kúpele Zalakaros, ktoré ponúkajú ako liečebné procedúry, tak zábavné atrakcie. Tunajšia voda je vhodná na liečenie pooperačných stavov, chorôb pohybového ústrojenstva, ale aj chronických gynekologických ťažkostí.

V prezentácii použité fotografie z www.heviz-info.hu.
90 €
130 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
90 €
130 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

42
31
41
46