Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Oddych na východe Čiech Prečistite si hlavu v krásnych kopcoch a lesoch

42
Popis ponuky

„Vidím to jako dnes šťastného sebe, ženu a děti a těšínské nebe…“ Aj vďaka Jarkovi Nohavicovi vie človek presne, čo ho na dovolenke v tešínskych Beskydách presne čaká.

Prečistite si hlavu v krásnych kopcoch a prevoňaných lesoch. Do komfortných izieb vás pozýva najvýchodnejšie položený hotel v Českej republike. Hotel Kempa leží len 5 km od slovenských a 0,5 km od poľských hraníc a predstavuje tak perfektnú základňu pre výlety za krásami Česka i zahraničia. Hotel je priamo oproti zjazdovky, do lyžiarskeho areálu získate 20% zľavu.

Čítajte viac informácií o ubytovaní, stravovaní a wellness v Hoteli Kempa.

Prales, Trojmedzie a ďalšie tipy na výlety

  • Rozhliadna Tetřev – prekrásny výhľad do okolia a stála expozícia o tunajšej faune a flóre, na vrchu je zároveň horský penzión s reštauráciou, kde vás zahreje otvorený krb aj tradičné špeciality

  • Lomňanské múzeum
  • Výstavna sieň v Jablunkově
  • Prejdite sa po Naučnom chodníku Mionší, který vás prevedie jedným z nejrozsiahlejších českých pralesov
  • Muzeum Třineckých železiareň a mesta Třince
  • Rozhliadna Kozubová
  • Trojmedzie na Hrčavě, kde sa stýkajú hranice troch krajín

Tipy na výlet

Kaštieľ Radoľa (13,4 km)

Kaštieľ v obci Radoľa na severozápadnom Slovensku patrí k najstarším historickým objektom na Kysuciach. Ide o renesančný typ zemianskeho sídla, ktorý prestavali v druhej polovici 17. storočia. V tomto období bol jadrom majera budatínskeho panstva, patriaceho Suňogovcom a nachádzali sa tu stajne, stodoly, pivovar, mlyn, píla, atď. Prestavbou boli vytvorené obytné miestnosti, schodište a siene na poschodí a kaštieľ až do roku 1977 slúžil na bývanie

Ďalšie informácie

Kaštieľ Oščadnica (15,0 km)

Novoslohový kaštieľ v kysuckej obci Oščadnica na severozápade Slovenska pochádza z prelomu 19. a 20. storočia a bol poľovníckym sídlom grófa Ballestrema. Je zasadený do peknej parkovej zelene pochádzajúcej zo začiatku 20. storočia. V minulosti bol viackrát prestavaný a z jeho pôvodných prvkov sa dodnes zachoval len jeho severný vstup. Dnes je jedným zo sídiel Kysuckej galérie a nachádzajú sa tu jej výstavné priestory.

Ďalšie informácie

Zobraziť tipy na mape
129 €
222 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
129 €
222 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

35
38
21
46