Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt vo Fuggerovom dvore Už si nemusíte lámať hlavu, kam na Vianoce

Popis ponuky

Fuggerov Dvor leží uprostred hôr obkolesujúcich Banskú Bystricu v katastri obce Selce. Región so slávnou históriou, s novovybudovanými strediskami cestovného ruchu, udržiavané zjazdovky, turistické a cyklistické trasy. Dobrá tradičná kuchyňa, ktorú si vychutnáte pri každej návšteve, je zárukou, že Fuggerov Dvor je miesto, na ktoré sa budete s radosťou vracať.Ubytovanie vo vkusne zariadených apartmánoch a dvojlôžkových izbách
s prísteľkou s celkovou kapacitou 56 lôžok. Každá izba má samostatnú kúpeľňu a WC, TV prijímač so satelitným príjmom, pripojenie na internet, rádiobudík. Pre náročných klientov ponúkame apartmán s dvomi dvojlôžkovými izbami s obývacou miestnosťou, kde si môžete posedieť pri krbe. Tento apartmán je vybavený vlastným vchodom, luxusnou kúpeľňou , v ktorej je vaňa, sprchový kút a bidet.

Wellness centrum

Súčasťou hotela je aj wellness centrum v samostatnej časti hotela, ubytovaní hostia môžu prejsť prechodovou chodbou z ubytovacej časti. Vo wellness centre zabudnete na každodenný stres a problémy. Na dosiahnutie celkovej harmónie duše i tela vám ponúkame návštevu VITÁLNEHO SVETA, z ktorého majú radosť aj tí najmenší. K dispozícii je pre ubytovaných hostí i pre verejnosť bazén, päť druhov sáun - vlhká, suchá, parná, bylinná a infra kabína, solárium, vírivá vaňa pre 6 osôb, "dobrodružná sprcha",rôzne druhy masáží na objednávku aspoň deň vopred, rašelinový obklad.Využiť môžete tiež plavecký bazén a posilňovňu, oddýchnuť si môžete pri príjemnej masáži, hudbe. Nádherný výhľad na okolitú prírodu sa vám naskytne z interiéru presklenej vyhliadkovej veže ale i z vírivej vane.

Deti do 15 rokov sa môžu pohybovať v priestore wellness centra v sprievode rodiča alebo inej dospelej zodpovednej osoby.

V hoteli sa nachádza štýlovo zariadená reštaurácia s kapacitou 60 miest, v miestnosti je krb, ktorý vytvára úžasnú atmosféru, ku ktorej prispeje príjemný personál hotela, vynikajúce jedlá tradičnej slovenskej kuchyne, bohatý výber kvalitných vín. Je vhodná na usporadúvanie rôznych rodinných osláv, posedení, svadieb, rautov a iných spoločenských podujatí.

Športové aktivity

V areáli hotela je hosťom k dispozícii multifunkčné ihrisko
, je tu možné zahrať si futbal, volejbal i tenis. V interiéri hotela zas stolný tenis, biliard, stolný futbal a bowling.

Pre najmenších je k dispozícii detské ihrisko s preliezkami, hojdačkami, pieskoviskom, trampolína.

Pre milovníkov zvierat a hlavne deti, sa nachádzajú v areáli hotela aj zvieratká, je možné pozrieť si na našej minifarme zajačiky, sliepky, liliputky, ovce, kozy, prasiatka, psíka - nášho maskota EDA a koníky, ktoré sú k dispozícii aj na jazdenie.

Lyžiarske strediská

SELCE-ČACHOVO Lyžiarske stredisko Viac info

Fuggerov dvor sa nachádza cca 150 m od vrcholovej stanice lyžiarskeho vleku Doppelmayr.V areáli strediska Čachovo/Selce sa nachádzajú 4 vleky s celkovou prepravnou kapacitou 3300 osôb za hodinu. Rodičia s deťmi majú možnosť využiť detský vlek, prípadne lyžiarsku škôlku, ktoré sa nachádzajú v areáli strediska. K ponuke je aj večerné lyžovanie s dĺžkou osvetlených tratí 400 metrov.

Lyžiarske stredisko Šachtičky Viac info

K dispozícii je 7 tratí rôznej náročnosti so štyrmi vlekmi a dvomi vlekmi pre malých lyžiarov, s celkovou dĺžkou viac ako 10 kilometrov. Dve zjazdové trate majú cerifikát FIS pre organizovanie medzinárodných pretekov.Park snow Donovaly Viac info


K dispozícii je viac ako 11 km pravidelne upravovaných lyžiarskych tratí, zo 17 zjazdoviek viac ako 7 km zasnežovaných umelým snehom. Určite nevynecháte príležitosť na vzrušujúce nočné lyžovačky, alebo pohľad na zasnežené pohoria z vtáčej perspektívy počas paraglidingu. Ak milujete snowboard-adrenalín, vyjdú vám v ústrety špičkové terény lákajúce na freeriding, jumpovanie, s množstvom railov a prekážok.

www.fuggerov-dvor.sk
159 €
159 €

Kúpené
51x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
159 €

Kúpené
51x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

46
35
37
32