Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príďte a nechajte sa zlákať chuťou, farbou i vôňou krásneho regiónu Liptova. Salaš Žiar a Chata Kožiar menia sny na realitu.

46
Popis ponuky

Tam, kde ráno slnko vychádza z pod Baranca, tam v objatí mohutných vrchov a lúk, tam, kde sa čas dokáže zastaviť, tam v diaľke prebúdza sa každé ráno náš Salaš. Príďte a nechajte sa zlákať chuťou, farbou i vôňou nášho krásneho regiónu Liptova.

Chata Kožiar sa nachádza v atraktívnom turistickom prostredí Liptova - Západných Tatier, v ústí Žiarskej doliny, kde sa začínajú turistické chodníčky a trasy.

Okrem športových aktivít je vhodný najmä pre rodinnú dovolenku, detské tábory, relaxačné pobyty, ako aj firemné akcie či rôzne spoločenské posedenia s priateľmi. Ubytovanie poskytujeme v chatkách s vlastnou terasou. V každej chatke sa nachádzajú štyri samostatné izby so základným vybavením. Celková kapacita objektu je 72 lôžok.

V kolibe KOŽIAR ponúkame stravovanie pre ubytovaných hostí a množstvo miestnych špecialít a nápojov pre návštevníkov Žiarskej doliny. K dispozícii je aj konferenčná miestnosť, tenisový kurt, ihrisko na loptové hry, detské preliezačky a šmýkačky, trampolína, vonkajšie posedenie s možnosťou opekania a grilovania pri otvorenom ohni. V blízkosti areálu je lyžiarsky vlek.Salaš Žiar - Žiarska dolinaPravá atmosféra vidieka v našich útulných podkrovných izbičkách, z ktorých cez otvorené okná počuť cengot spiežovcov, pasúcich sa oviec či štekot nášho „dunča“ Fedora.

Každá izba je s vlastným TV a Wi-Fi pripojením, plne vybavenou kuchyňu, kúpeľne či toalety sú u nás samozrejmosťou.

Reštaurácia Salaša Žiar prináša hosťom ľudové jedlá inšpirované životom valachov a tradičné výrobky z ovčieho mlieka. Nie len v zimných mesiacoch sa môžete zahriať a pozdvihnúť ducha „hriatym so škvarkami“.

V blízkom okolí Žiarskej doliny nájdete najväčšie slovenské aquaparky, nádherné štíty Západných Tatier (Roháče, Roháčske plesá) a prírodné i kultúrne bohatsvo najvyhľadávanejšieho regíonu Slovenska - Liptova.

Roháče

Liptovská Mara

V blízkosti sú aj naše najznámejšie Aquaparky:

AQUAPARK Tatralandia Liptovský Mikuláš

Celoročný areál GINO PARADISE Bešeňová

Ždiar ponúka v zime nádhernú lyžovačku v lyžiarskych strediskách a privátnych vlekoch priamo v obci (25 lyžiarskych vlekov). Lyžiarske strediská Ski centrum Strednica (400m) a Ski centrum Bachledova dolina so sedačkovou lanovkou a členitými zjazdovkami zjazdovky v dĺžke 6360 m. Dva privátne vleky sú iba 50m od penziónu Ždiaranka - lyžiarsky vlek Bachleda, Ski centrum Stachan. Možnosť večerného lyžovania, lyžiarsky inštruktor, požičovňa lyží, ski servis. Okolie Ždiaru ďalej ponúka bežecké trate v dĺžke 30 km upravených tratí - Monkova dolina a Spišská Magura.Ski Bachledova
nájdete v nádhernej panoráme Belianskych Tatier. Ponúka fantastickú rodinnú lyžovačku s celosezónnou garanciou snehu, 4-sedačku Jezersko, 3-sedačku Bachledova dolina, 5 vlekov, 10 zjazdoviek v dĺžke 9 km vo všetkých druhoch obtiažnosti, ktoré sú pravidelne upravované, 19 km bežeckých tratí, večerné lyžovanie, lyžiarsku školu, ski servis, požičovňu lyžiarskej výstroje.

Lyžiarske stredisko Skicentrum Strednica sa nachádza Stredisko sa nachádza 700 m od penziónu v rázovitej podtatranskej obci Ždiar. Patrí medzi veľké strediská v oblasti Vysokých Tatier a je jedinečné tým, že po zakúpení lyžiarskeho lístka sa môžete rovno spustiť na lyžiach.K dispozícii je štvorsedačková lanová dráha s kapacitou 2 400 osôb/hod. a 9 lyžiarskych vlekov s kapacitou 6 080 osôb/hod.
Zjazdovky sú aj s umelým osvetlením, vhodné pre večerné lyžovanie. Stredisko je vhodné pre začiatočníkov a nenáročných lyžiarov, ale svoje si nájdu aj milovníci lyžovania, pretože v stredisku sa nachádzajú stredne ťažké a ľahké zjazdové trate

Za návštevu isto stojí aj moderný komplex termálnych prameňov Terma Bania v Poľsku.

Oddych a luxus zažite na vlastnej koži v špičkovom vodnom komplexe Terma Bania so saunami, zábavnou a oddychovou zónou.
74 €
138 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74 €
138 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
Práve prezerá 50 ľudí
49
Práve prezerá 41 ľudí
45
38