Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Ak plánujete lyžovačku u našich susedov, tak zvoľte Šumavu – konkrétne hotel Zadov***+, ktorý sa nachádza na svahu Churáňova.

Hotel Zadov
0 / 5
56
Popis ponuky

Hotel Zadov***+sa nachádza vnádhernej šumavskej prírode, sprekrásnym výhľadom na predhorie centrálnej Šumavy. Jeho poloha na svahu pod Churáňovskym vrchom (1118 m) uprostred lyžiarskeho areálu je úplne ideálna ako pre zimné športy, tak na výlety do prírody vlete.

Ubytovanie

Hotelové izby sú vybavené štýlovým nábytkom zmasívu, vlastným sociálnym zariadením so sprchovým kútom, telefónom, TV so SAT, nočnými stolíkmi istolom sdvomi stoličkami. Vcelom hoteli je bezplatný bezkáblový vysokorýchlostný internet.

Stravovanie

Reštaurácia je otvorená pre verejnosť ahotelových hostí sedem dní vtýždni astavia na kvalitných surovinách zmiestnych zdrojov. Raňajky sa podávajú formou bufetu, večere výberom zmenu. Vjedálnom lístku nájdete ako pochutiny zo sezónnych potravín, tak tradičné šumavské špeciality.

Wellness

Keď vám bude po celodennom lyžovaní veľmi zima abudete sa chcieť trochu ohriať, môžete sa vrámci balíčku tešiť na 60 minút relaxu vdrevom obloženej saune – alebo si namiesto toho za príplatok 150 Kč užiť vírivku.

Tipy na výlety

Lyžiarsky areál Zadov(1 km pešo)

Nájdete tu hlavne ľahké až stredne ťažké zjazdové trate, ktoré sú ideálne pre rodinnú rekreáciu. Vyžitie tu ale nájdu imilovníci snowboardov asnowtubingu. Na Zadove sú 2 lanovky, 5 vlekov, pohyblivý koberec acelkom 4,5 km zjazdoviek smožnosťou večerného lyžovania.

Hrad Kašperk(20 km)

Gotický hrad, ktorý je najvyššie položeným hradom vČR, je otvorený celoročne. Vroku 1356 ho založil kráľ Karel IV. za účelom vybudovania hranice sBavorskom ačasti tzv. Zlatého chodníku (obchodného chodníku, spojujúceho Čechy sPodunajskom). Neskôr ale začal hrad chátrať, rekonštrukcie sa dočkal až v20. storočí.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyvtejto oblasti.

Príplatky:

  • za víkendový pobyt príplatok 175 Kč/osoba/noc
  • za izbu sbalkónom, výhľadom alebo Exclusive 100 Kč/noc/kupón, za izbu Deluxe či Romantickú príplatok 250 Kč/noc/kupón
  • za pobyt vzime vdobe od 21. 12. 2015 do 28. 1. 2016 aod 13. 3. do 31. 3. 2016príplatok100 Kč/osoba/deň
  • za pobyt vdobe jarných apolročných prázdnin vdobe od 28. 1. do 13. 3 2016 avdobe štátnych sviatkov príplatok 200 Kč/osoba/deň
  • za pobyt vlete (júl, august) príplatok 100 Kč/osoba/deň
  • za štedrovečerné menu 500 Kč/osoba (menu, výzdoba idrobný darček)

Dodatky:

  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
15
32
48
Práve prezerá 43 ľudí