Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt v Hoteli Savannah**** deluxe Znojmo, ktorý so svojimi službami a vybavením je miestom na oddych aj pre tých najnáročnejších klientov.

43
Popis ponuky

Neďaleko historického Znojma, v tesnej blízkosti rakúsko-českých hraníc, stojí Hotel Savannah**** deluxe, držiteľ prestížneho ocenenia v súťaži hotel roka Czech Hotel Awards 2012. Neskromne si dovolíme tvrdiť, že tento hotel získa najvyššie ocenenie aj medzi vašimi najobľúbenejšími hotelmi, v ktorých ste kedy dovolenkovali.

Južná Morava je srdcom vinárskej oblasti a zároveň sa môže popýšiť ozajstným hotelovým skvostom. Hotel Savannah**** deluxe sa svojimi službami a vybavením radí medzi najluxusnejšie hotely Juhomoravského kraja a je tak ideálnym miestom na oddych aj pre tých najnáročnejších klientov. Čítajte viac informácií o ubytovaní, stravovaní a wellness TU.

Celý znojemský región a jeho bezprostredné okolie svojím pôvabom učaruje i náročnejším cestovateľom. Znojemsko láka pestrofarebnou paletou pamiatok, na tie najrôznejšie aktivity a ukrýva množstvo malebných zákutí. Navyše je iba na skok do rakúskeho vinárskeho regiónu Weinviertel.

Prezrite si 3D virtuálnu prehliadku hotela.

Ďalšie tipy na výlety
158 €
278 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
158 €
278 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť