Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zimný wellness pobyt pre dvoch. Elegancia a noblesa, všetko v lone košickej prírody. Čaká na vás príjemné prostredie a chutné jedlo.

15
Popis ponuky

Ak si chcete užiť na Slovensku absolútnu dovolenkovú voľnosť, zavítajte do hotela Bankov. Čaká na vás príjemné prostredie, chutné jedlo a príroda na dosah.

Elegancia a noblesa a to všetko v lone košickej prírody? Tak to je Hotel Bankov****,  s podmanivou atmosférou a štýlom – iba 4 km od centra mesta. Vyberte si pobyt na 1, 2 alebo 3 noci. Čítajte viac informácií o ubytovaní, stravovaní a wellness TU.

Tradičné oddychové miesto je len pár metrov nad hotelom. Ponúka výborné možnosti pre prechádzky po prírode či zábavnom náučnom chodníku na Jahodnú.

Možnosti lyžovačky v blízkosti hotela

Lyžiarske stredisko Kavečany

  • lokalizované 10 minút (6 km) od Košíc
  • Lyžiarske trate: 5 tratí – celková dĺžka 3km, 8 vlekov, kapacita 7 432 osôb
  • Denné i nočné lyžovanie, technický sneh
  • Bežecké trate: 4 trasy – 2 km, 3 km, 4 km a 5 km – spolu 14 km

Lyžiarske stredisko Jahodná

  • Lokalizované 8 km od Hotela Bankov
  • Lyžiarske trate: fungujú dve 650 m dlhé lyžiarske vleky s celkovou kapacitou 1 200 ľudí/hod., ďalej250 m dlhý vlek pre začiatočníkov a dve 150 metrové lanové vleky pre deti – dostupné zadarmo

Tipy na výlet

Zoologická záhrada Košice (4,4 km)

Jednou zo štyroch zoologických záhrad na Slovensku je aj ZOO v Košiciach, ktorá sa buduje od roku 1979. Jej zameranie je v prevažnej miere na euroázijskú faunu, chovanú v priestoroch, ktoré sa svojou veľkosťou a charakterom približujú prírodným podmienkam. Zriaďovateľom príspevkovej organizácie ZOO Košice je Mesto Košice od jej založenia.

Ďalšie informácie

Kaštieľ Budimír (9,3 km)

Architektonicky pozoruhodný objekt kaštieľa v Budimíre je svojou polohou a impozantnosťou dobre viditeľný v smere príchodu do Košíc. Nachádza sa neďaleko odbočky z diaľnice spájajúcej Košice s Prešovom v juhovýchodnej časti samotnej obce Budimír, ležiacej v Košickej kotline v údoli rieky Torysy. Budovu kaštieľa postavili v druhej tretine 18. storočia. Je to klasicistická tereziánska stavba s neskoršími vnútornými úpravami z roku 1812.

Zobraziť tipy na mape
71 €
84 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
71 €
84 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť