Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zbavte sa nechcených vrások a navráťte vašej tvári mladosť pomocou aplikácie botulotoxínu v Anti age klinika Aura.

25
Popis ponuky

Vytvorili sa vám nápadné vrásky na tvári? Trápia vás vejárovité vrásky, ochabnutá pokožka tváre či ovisnuté kútiky úst? Neviete čo s tým robiť? Anti age klinika Aura ponúka dostupné a efektívne riešenie. Kozmetológovia kliniky vám pomocou injekcií prípravku „BOTOX“ (spoločnosť Allergan, USA) pomôžu zbaviť sa omrzených vrások, ktoré pridávajú na veku.

„BOTOX“ (spoločnosť Allergan, USA) - výber práve tohto prípravku je podmienený tým, že:

 1. „BOTOX“ je prípravkom najvyššieho stupňa očistenia od zložiek, obsahujúcich bielkoviny, čo, na rozdiel od iných analógií, zaručuje, že po zákroku nebude žiadnych komplikácií v podobe alergických reakcií.
 2. Vysoká výberová presnosť cieľového pôsobenia prípravku na vybranú oblasť zabezpečuje očakávaný výsledok.
 3. Skúsenosti viac ako 50-ročného užívania lieku na svetovom trhu kozmetológie.


Injekcie „BOTOX“ umožňujú:

 • zbaviť sa horizontálnych vrások na čele
 • zbaviť sa vertikálných vrások medzi očami
 • spustiť zdvihnuté obočie
 • zbaviť sa šikmých vrások na bočných stranách koreňa nosa, a nad koreňom nosa (vrásky hnevu)
 • zbaviť sa vejárovitých vrások v okolí očí
 • zbaviť sa vertikálnych vrások nad perami a pod nimi
 • vyhladiť horizontálne a vertikálne vrásky v oblasti krku
 • zbaviť sa potenia rúk, podpazušia a chodidiel

AKO PÔSOBÍ BOTOX

Základným konceptom pôsobenia neurotoxínu „BOTOX“ počas aplikácie je to, že prípravok, ktorý sa dostáva do svalového vlákna, blokuje prenos pohybového impulzu z nervu. Takto injekcie „BOTOX“ spôsobujú relaxáciu tvárových svalov a vyhladenie vrások. Prípravok nespôsobuje atrofiu svalov, pretože prekrvenie svalov po injekcii sa neporušuje.

Pôsobenie „BOTOX-u“ po procedúre môže byť výrazným (účinok sa objaví po 5 dňoch) a prolongovaným (účinok sa objaví po 3 až 4 týždne). Pritom injekcie „BOTOX“ sú rovnako účinné pri liečbe akýchkoľvek kozmetických nedostatkov, ako sú mimické vrásky či liečbe nadmerného potenia.

Prípravok „BOTOX“ sa aplikuje najtenšími ihlami do oblasti tváre, ktorá je najviac náchylná k vzniku vrások. Takými oblasťami sú zvyčajne vertikálne vrásky na koreni nosa, čelný sval (najaktívnejší sval tváre) a oblasť okolo očí, kde sú lokalizované vejárovité vrásky.

Pacient pred injekciou BOTOX a pacient po injekcii BOTOX„Aura“ je anti-age klinikou, v ktorej pracujú vrcholne školení odborníci, ktorí využívajú špičkové materiály a najnovšie laserové technológie v sterilnom a modernom prostredí. V „Aure“ vám ponúknu najlepšie neinvazívne metódy estetickej medicíny pre tvár a telo! Lekári a sestričky kliniky „Aura“ používajú najmodernejšie technológie a zariadenia, ktoré riešia väčšinu estetických problémov bez použitia plastickej chirurgie (nežiaduce ochlpenie, nadváha, celulitída, zmeny tváre súvisiace s vekom, kožné problémy, atď.).

Môžu ponúknuť takéto služby a procedúry ako: laserová epilácia, laserové brúsenie, laserové omladenie, aparátová kozmetológia, mezoterapia, konturová plastika, miostimulácia, presoterapia. Kliniky sú vybavené najmodernejším inovatívnym zariadením. Úspešne uplatňujú kombinované programy laserovej epilácie, programy korekcie hmotnosti a liečby celulitídy. Pomôžu vám získať výbornú, štíhlu postavu a krasnu hladkú kožu.

www.aura-clinic.sk
75 €
100 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
75 €
100 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

80
16
28
66