Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Korekcia a vyhladenie vrások rôznymi spôsobmi. Vyberte si výplňový materiál, ktorý sa vám zdá najvhodnejší a omlaďte sa v Aure Clinic.

32
Popis ponuky

Chceli by ste vrátiť proces starnutia a opäť získať niekdajší mladistvý vzhľad? Anti age clinic AURA vám ponúka spektrum výplní, ktoré navrátia vašej pokožke stratený objem a odstránia známky starnutia. Vráťte sa späť v čase!

Juvéderm

 • Je svetový líder vo výrobe výplnových materiálov
 • Rad Juvéderm ULTRA je vytvorená na ošetrenie celej tváre od jemných liniek až po hlboké vrásky a ryhy
 • Je dokázané, ze Juvéderm ULTRA vyhladí vaše vrásky a tento výsledok trvá až jeden rok
 • Juvéderm s lidokaínom tiez obsahuje anestetikum, ktoré robí ošetrenie oveľa komfortnejšie

Juvéderm Ultra 3

 • Zjemňuje nosovo-ústne ryhy a vrásky v okolí pier
 • Efekt vydrží až 18 mesiacov

TEOSYAL Global Action

 • Vypĺňanie lineárnych tvarových vrások a záhybov
 • Nosovo-ústne ryhy
 • vrásky okolo úst
 • Oblasť glabela
 • Efekt vydrží 9 až 12 mesiacov

Princess ® FILLER je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej určený na korekciu stredne hlbokých až hlbokých vrások. Aplikácia sa vykonáva injekčne do nazolabiálnych rýh (ryhy od nosa k ústam) a glabely (vráska medzi obočím). Princess ® FILLER sa používa aj na vyplnenie jaziev a zväčšenie objemu pier. Efekt po aplikácii sa dostaví ihneď (tesne po zákroku sa môže objaviť mierny opuch, ktorý za 1 - 2 dni zmizne) a pretrváva 6 až 12 mesiacov (spravidla 8 mesiacov). Potom je možné aplikáciu opakovať.

Výhody Princess ® FILLER

Princess ® FILLER využíva pri výrobe SMART technológiu; Jej základom je vysoko čistá kyselina hyalurónová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesy. Kyselina hyalurónová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je použitie preparátu vysoko bezpečné. Gél je vďaka technológii S.M.A.R.T. homogénny. Neobsahuje partikule, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým na jednoduchú aplikáciu.

PRINCESS Volume Princess ® VOLUME je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej určený na korekciu hlbokých vrások a na obnovenie objemu kože. Aplikácia sa vykonáva injekťne do podpovrchovej až hlbokej vrstvy dermis. Efekt po aplikácii sa dostaví ihned (tesne po zákroku sa môze objavit mierny opuch, ktorý za 1 - 2 dni zmizne) a pretrváva 8 až 12 mesiacov (spravidla 10 mesiacov). Potom je možné aplikáciu opakovať.

„Aura“ je anti-age klinikou, v ktorej pracujú vrcholne školení odborníci, ktorí využívajú špičkové materiály a najnovšie laserové technológie v sterilnom a modernom prostredí. V „Aure“ vám ponúknu najlepšie neinvazívne metódy estetickej medicíny pre tvár a telo! Lekári a sestričky kliniky „Aura“ používajú najmodernejšie technológie a zariadenia, ktoré riešia väčšinu estetických problémov bez použitia plastickej chirurgie (nežiaduce ochlpenie, nadváha, celulitída, zmeny tváre súvisiace s vekom, kožné problémy, atď.).

Môžu ponúknuť takéto služby a procedúry ako: laserová epilácia, laserové brúsenie, laserové omladenie, aparátová kozmetológia, mezoterapia, konturová plastika, miostimulácia, presoterapia. Kliniky sú vybavené najmodernejším inovatívnym zariadením. Úspešne uplatňujú kombinované programy laserovej epilácie, programy korekcie hmotnosti a liečby celulitídy. Pomôžu vám získať výbornú, štíhlu postavu a krasnu hladkú kožu.

www.aura-clinic.sk
115 €
170 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
115 €
170 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
79
79
79