Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte na oddych do Toskánska medzi vinice a olivové háje. Dovolenka vo vile zo 16. storočia vo vinárskej oblasti Chianti s raňajkami.

47
Popis ponuky

Na polceste medzi Florenciou a Sienou, vedľa San Gimignano je Villa San Filippo. Tu sa nachádza toto staré, nedávno obnovené sídlo, ktorého história siaha až do 16. storočia. Kombinuje umelecké a architektonické prvky typické pre toskánske vily, ktoré ponúkajú jedinečnú a magickú atmosféru v kopcovitej krajine Chianti.

Vila je situovaná medzi vinicami a olivovými hájmi a svojim hosťom ponúka chvíle relaxácie a pokoja.

Okolité vinice, olivové háje a polia dodávajú hotelu romantickú atmosféru. Vychutnáte si nádherné západy slnka nad okúzľujúcimi toskánskymi kopcami.

Vila má tri panoramatické bazény s rôznymi úrovňami. Hostia tu môžu relaxovať a ochutnávať typické produkty, ktoré patria do toskánskej tradície.

Vila San Filippo využíva vlastné prírodné zdroje a vyrába si olivový olej a víno Chianti.

Izby hotela sú zariadené v toskánskom štýle, pre ktorý sú typické jednoduchosť, sviežosť a elegantný štýl. Izby sú veľké a svetlé a svojim hosťom poskytujú okrem luxusu a pohodlia aj teplo domova a nádherné výhľady.

Stredoveká dedina Barberino Val d'Elsa sa nachádza pozdĺž starej Via Cassia, rímskej ulice, ktorá spájala Rím s Florenciou.

Pri prechádzkach starobylými uličkami obce môžu turisti obdivovať miestnu katedrálu a palác Priori. Toto miesto bolo križovatkou pre pútnikov prichádzajúcich z celej Európy a mieriacich do Ríma.

Vyrábal sa tu jemný papier, ktorý neskôr nahradil sklársky priemysel. V súčasnej dobe je výroba zameraná predovšetkým na kryštál.

Z hotela Villa San Filippo sa ľahko dostanete do Florencie a Sieny, ale aj do mnohých ďalších slávnych miest a dedín, ako sú San Gimignano, Montalcino, Pienza.

Tipy na výlety v okolí nájdete TU.

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodu pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

285 €
540 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
285 €
540 €

Kúpené
24x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 37 ľudí
55
18
18