Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyrazte na oddych do Toskánska medzi vinice a olivové háje. Dovolenka vo vile zo 16. storočia vo vinárskej oblasti Chianti s raňajkami.

47
Popis ponuky

Na polceste medzi Florenciou a Sienou, vedľa San Gimignano je Villa San Filippo. Tu sa nachádza toto staré, nedávno obnovené sídlo, ktorého história siaha až do 16. storočia. Kombinuje umelecké a architektonické prvky typické pre toskánske vily, ktoré ponúkajú jedinečnú a magickú atmosféru v kopcovitej krajine Chianti.

Vila je situovaná medzi vinicami a olivovými hájmi a svojim hosťom ponúka chvíle relaxácie a pokoja.

Okolité vinice, olivové háje a polia dodávajú hotelu romantickú atmosféru. Vychutnáte si nádherné západy slnka nad okúzľujúcimi toskánskymi kopcami.

Vila má tri panoramatické bazény s rôznymi úrovňami. Hostia tu môžu relaxovať a ochutnávať typické produkty, ktoré patria do toskánskej tradície.

Vila San Filippo využíva vlastné prírodné zdroje a vyrába si olivový olej a víno Chianti.

Izby hotela sú zariadené v toskánskom štýle, pre ktorý sú typické jednoduchosť, sviežosť a elegantný štýl. Izby sú veľké a svetlé a svojim hosťom poskytujú okrem luxusu a pohodlia aj teplo domova a nádherné výhľady.

Stredoveká dedina Barberino Val d'Elsa sa nachádza pozdĺž starej Via Cassia, rímskej ulice, ktorá spájala Rím s Florenciou.

Pri prechádzkach starobylými uličkami obce môžu turisti obdivovať miestnu katedrálu a palác Priori. Toto miesto bolo križovatkou pre pútnikov prichádzajúcich z celej Európy a mieriacich do Ríma.

Vyrábal sa tu jemný papier, ktorý neskôr nahradil sklársky priemysel. V súčasnej dobe je výroba zameraná predovšetkým na kryštál.

Z hotela Villa San Filippo sa ľahko dostanete do Florencie a Sieny, ale aj do mnohých ďalších slávnych miest a dedín, ako sú San Gimignano, Montalcino, Pienza.

Tipy na výlety v okolí nájdete TU.

  • Na ľavej strane obrázka je zobrazenie stránky, ktorá sa vám otvorí po kliknutí na http://register-zlavadna.hotelvoucheronline.com/.
  • Do prvého okna zhora vyplníte číslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného ružovou na spodu pravej strany obrázka)
  • Do druhého okna zhora vyplníte heslo kupónu, ktorý vám prišiel po dokončení objednávky na ZlavaDna.sk (z políčka vyznačeného modrou na spodu pravej strany obrázka)
  • Následne vyplníte svoje kontaktné údaje
  • Do predposledného políčka napíšte názov portálu, na ktorom ste daný pobyt kúpili, čiže: ZLAVADNA.SK
  • Do posledného políčka uveďte názov hotela a počet nocí, podľa toho aký pobyt ste si zakúpili
  • Napokon zadajte bezpečnostný kód do políčka v spodnej časti stránky a potvrďte rezerváciu kliknutím na slovo Send (v červenom rámiku úplne dole)

285 €
540 €

Vyprší
27.5.2017
Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
285 €
540 €

Vyprší
27.5.2017
Kúpené
21x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 37 ľudí
33
18
Práve prezerá 37 ľudí
39
Práve prezerá 40 ľudí