Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vyberte si rodinný, romantický pobyt alebo s jazdou na koni v hoteli Rozálka***. Krásne prostredie a špičkový jazdecký areál.

34
Popis ponuky

Areál zdravia Rozálka, v ktorom sa Hotel Rozálka *** nachádza, je známy nielen svojim krásnym prostredím na úpätí Malých Karpát, ale aj ako špičkový jazdecký areál, v ktorom sa pravidelne niekoľkokrát do roka usporadúvajú medzinárodné jazdecké preteky. Areál je obkolesený kopcami, lesmi i rybníkom a pritom je vzdialený len niekoľko kilometrov od hlavného mesta Slovenskej republiky

Hotel, ktorý tvorí dominantu jazdeckého areálu tvorí komplex troch budov: hlavná budova s recepciou, reštauráciou a 20 izbami, depandance s 19 izbami a od roku 2014 nová budova s 22 izbami, modernou kongresovou sálou a salónikom.

Disponuje tenisovými kurtmi, multifunkčným ihriskom s možnosťou zahrať si tenis, futbal, basketbal, volejbal, samozrejmosťou je možnosť jazdenia na koni aj pod vedením skúseného inštruktora.

V bezprostrednej blízkosti hotela je aj detské ihrisko a mini ZOO. Hotel Rozálka je perfektné miesto na relax a dovolenku v súlade s prírodou.Hotel Rozálka***
je hosťom k dispozícií po celý rok, kapacitu má 130 lôžok v troch budovách hotela. Ubytovanie poskytujeme v jednolôžkových a dvojlôžkových izbách, v apartmánoch a rodinnej izbe.

Každá izba má nový nábytok, účelovo zariadenú kúpeľňu so sprchovacím kútom a WC, TV – SAT, telefón, internetové pripojenie.

Ponúka jedlá regionálnej a zážitkovej kuchyne. Priestory reštaurácie a terasy s panoramatickým výhľadom na parkúry až pre 150 ľudí sú vhodné na organizovanie spoločenských akcií. Pre deti výber z detského menu, na hranie k dispozícií detský kútik.

Pezinok je staré vinohradnícke mesto chránené oblými svahmi Malých Karpát, ktoré sú od nepamäti nemými spoločníkmi jeho bohatej histórie. Blízkosť hlavného mesta Bratislavy, ľahká dostupnosť cestnou a železničnou dopravou, pretrvávajúca tradícia vinohradníctva a vinárstva, ako aj špecifická gastronómia je stále väčším lákadlom pre turistov a každodenných návštevníkov mesta.

Pezinok je súčasťou turistického projektu Malokarpatská vínna cesta, ktorá spája obce a mestá Malokarpatského regiónu a s vinárskymi tradíciami od Bratislavy až po Smolenice. Mesto je zaujímavé pre turistov jednak vďaka svojim historickým pamiatkam, jedinečným muzeálnym a umeleckým expozíciám a v neposlednom rade svojim programom, tzv. vínneho turizmu – ochutnávkami vína a gastronomických špecialít ako aj tradičnými vinárskymi podujatiami (Vínne trhy v apríli, Vinobranie v septembri, Svätomartinské požehnanie mladého vína (11. novembra) a Deň otvorených pivníc (v novembri).

Veľkým darom, ktorý dali mestu Karpaty, je areál zimných športov na vrchu Baba a v lete pešia turistika po značených turistických chodníkoch. Všetky mestské lesy sú súčasťou chránenej krajinnej oblasti Malé Karpaty.

www.rozalka.sk
59 €
89 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
59 €
89 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

34
45
48
54