Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Strávte týždeň s rodinou alebo partiou v moderne zariadených štúdiách Miriana a Branko len 60 metrov od pláže v chorvátskom Ruskamene.

31
Popis ponuky

Štúdiá Miriana  &  Branko v chorvátskom Ruskamene sa nachádzajú len 60 metrov od pláže!

Pláže sú okruhliakové s pozvoľným vstupom do mora. Na pláži sa dajú požičať vodné bicykle, vodné skútre atď. Vo vzdialenosti cca 300 m od AP domu "Miriana & Branko" sa nachádza reštaurácia a samoobsluha.

Ubytovanie:

Strávte týždeň s rodinou alebo partiou v moderne zariadených štúdiách s kuchynkou, sociálnym zariadením, so sprchovacím kútom. Štúdiá na poschodí majú balkón a výhľad priamo na more!

Štúdiá "Miriana & Branko" sú situované cca 60 m od mora a k moru sa neprechádza cez žiadnu komunikáciu. Štúdia na 1. a 2. poschodí majú výhľad na more, u štúdií umiestnených na prízemí domu je súčasťou terasa v záhrade, so spoločným posedením a grilom (vhodné pre rodiny s menšími deťmi). Ubytovanie je v 3 a 4 lôžkových štúdiách. 

Na prízemí je taktiež záhrada s možnosťou grilovania!

Letovisko Ruskamen sa nachádza cca 5,5 km od historického mesta Omiš.

Nepovinné doplatky (v CK):

  • polpenzia pre dospelú osobu 107€/pobyt, pre dieťa do 12 rokov 85€/pobyt
  • len večere pre dospelú osobu 81€/pobyt, pre dieťa do 12 rokov 70€/pobyt
  • ubytovanie pre dieťa 6 - 15 rokov je vždy o 11€ lacnejšie ako kupón pre dospelého v danom termíne
  • dospelá osoba na prísteľke je vždy o 37€ lacnejšia ako cena kupónu pre dospelého v danom termíne
  • cestovné poistenie možno vybaviť individuálne alebo v CK
  • autobusová doprava za doplatok 2500Kč / 92€ s nástupom v celej Českej republike (Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava - centrum, Ostrava - Poruba, Ostrava - Hrabuvka, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice na Moravě, Lipník nad Bečvou, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Hustopeče, Břeclav, Opava, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí na Moravě, Strážnice, Hodonín, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Děčín, Litoměřice, Praha, Benešov, Tábor, České Budějovice, Liberec, Jablonec, Česká Lípa, Plzeň atď...
  • parkovanie pokiaľ sa rozhodnete ísť autom stojí 25KN/deň (cca 3,30€)

 

Upozornenie

Zľava je platná pri obsadenosti v 3 - lôžkovom štúdiu 3 osobami a vo 4 - lôžkovom štúdiu 4 osobami. V prípade ubytovania nižšieho počtu osôb v štúdiu je nutné doplatiť neobsadené lôžko.

 

Overte si vždy v CK DUHA TOUR dostupnosť Vami vybratého termínu. Po zakúpení kupónu si hneď urobte rezerváciu na meno - pošlite číslo a kód kupónu s termínom a prípadne nástupným miestom e-mailom na duhatour@seznam.cz. Po zakúpení kupónu podpíšete s DUHA TOUR štandardnú cestovnú zmluvu a stávate sa ich klientom so všetkými právami a povinnosťami.
77 €
111 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
111 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 36 ľudí
21
49
42