Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Užite si skvelú dovolenku v známom letovisku Baška Voda na Makarskej riviére v Chorvátsku. Pobyt v klimatizovaných apartmánoch Villa Jurič.

31
Popis ponuky

Baška Voda - letovisko, ktoré sa nachádza na Makarskej riviére, s nádhernými štrkovými plážami, lemovanými množstvom obchodíkov a reštaurácií.

Pozdĺž pobrežia vedie upravená promenáda, ktorá spája Bašku Vodu s letoviskami Brela a Promajna.

 

Baška Voda leží pod nádherným pohorím Biokovo

 

"Villa Jurica ***" sa nachádza neďaleko centra letoviska. Jedná sa o nový, veľmi moderný apartmánový dom.

Všetky apartmány aj štúdiá sú vybavené moderným nábytkom, kuchynskou linkou, sociálnym zariadením, balkónom, klimatizáciou, TV, SAT a WiFi pripojením.

V prízemí domu sa nachádza terasa s možnosťou spoločného posedenia pri grile. Klimatizácia je v cene!

 • Štúdio "Jurica č. 2" 1/2 (3. poschodie) - spálňa s dvojlôžkom, samostatná vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC, balkón, klimatizácia, TV, WiFi, SAT, výhľad na more.
 • Apartmán "Jurica č. 3" 1/4 + 1 (3. poschodie) - jedna spálňa s manželským lôžkom, druhá spálňa s veľkým rozkladacím gaučom a kreslom, samostatná vybavená kuchyňa, kúpeľňa s WC, klimatizácia, TV, WiFi, SAT, obe izby majú spoločný balkón, výhľad na more.
 • Apartmán "Jurica č. 4" 1/4 (3. poschodie) - spálňa s dvojlôžkom, plne vybavený kuchynský kút s obývacou časťou s rozkladacím gaučom pre dve osoby, klimatizácia, TV, WiFi, SAT, WC so sprchovacím kútom, balkón nemá výhľad na more.

Vzdialenosť od mora cca 400 m, bezplatné parkovanie zabezpečené priamo pri dome.

 

Nepovinné doplatky

 • Stravovanie: vlastné alebo je možné dokúpiť polpenziu v reštaurácii 96€ / dosp. osoba, 77€ / dieťa do 12 rokov.
 • Doprava: vlastná alebo je možnosť dokúpenia dopravy autobusom s klimatizáciou, TV, video, s možnosťou zakúpenia občerstvenia počas jazdy - cena tam a späť 2 500 Čk (92€) / osoba.
 • Autobusová doprava s nástupom z celej ČR:

Nástupné miesta: Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava - centrum, Ostrava - Poruba, Ostrava - Hrabůvka, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice na Morave, Lipnik nad Bečvou, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Hustopeče, Břeclav, opava, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí na Morave, Strážnice, Hodonín, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Děčín, Litoměřice, Praha, Benešov, Tábor, Českej Budějovice, Liberec, Jablonec, Česká Lípa, Plzeň atď ....

 

 

 • Doplatok zaneobsadené lôžko od 4. 6. do 10. 9. 2016 110€

 • komplexné cestovné poistenie liečebných a úrazových nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu - objednať v CK
 • pobytová taxa (13€ / dospelá osoba, 6€ / dieťa 12-18 rokov, dieťa do 12 rokov taxu neplatí)

ĎALEJ SI MÔŽETE priplatiť u CK:

 • dieťa od 6 - 15 rokov za cenu voucheru zníženú o 11€
 • ďalšiu osobu na prístelke za cenu voucheru zníženú o 37€

 

UPOZORNENIE:
 • Zľava je platná pri obsadenosti v 2 - lôžkovom štúdiu 2 osobami a v 4 - lôžkovom apartmáne 4 osobami.
 • Pred zakúpením si v cestovnej kancelárii DUHA TOUR telefonicky  alebo e-mailom (duhatour@seznam.cz) overte dostupnosť Vami vybraného termínu a ubytovanie, urobte si rezerváciu na Vaše meno. Po zakúpení čo najskôr uplatnite voucher u cestovnej kancelárie DUHA TOUR - Pošlite číslo voucheru, termín a nástupné miesto e-mailom na duhatour@seznam.cz, Po zakúpení podpíšete s kanceláriou DUHA TOUR sro štandardnú cestovnú zmluvu. Od tejto chvíle sa stávate klientom cestovnej kancelárie.

Prajeme nádhernú dovolenku na Makarskej riviére!

 
77 €
111 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
111 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 35 ľudí
21
42
44