Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Online jazykové kurzy s oficiálnym BLC4u certifikátom, z pohodlia domova, pomocou ktorých môžete zlepšiť svoju pozíciu na trhu práce.

97
Popis ponuky

V kurzoch BLC4u sa naučíte anglickú konverzáciu, gramatiku, čítanie, počúvanie i písanie anglických textov. Vyberiete si variantu kurzu od 12 do 36 mesiacov podľa toho, aké výsledky chcete dosiahnuť.

Pretože všetko prebieha online, budete mať neobmedzený prístup k učebným materiálom a možnosť sa učiť v mieste i čase, ktoré vám vyhovujú.

Výučba je rozdelená do 6 úrovní a každá táto úroveň sa vyučuje cca 6 mesiacov v rozsahu okolo 120 študijných hodín. Budete sa tak venovať štúdiu asi dvakrát týždenne po dobu dvoch hodín.

 • 12-mesačný kurz = 2 úrovne
 • 24-mesačný kurz = 4 úrovne
 • 36-mesačný kurz = 6 úrovní

Úroveň svojich znalostí zistíte v diagnostickom teste, po ktorom pre Vás bude navrhnutý optimálny kurz a vypracovaný učebný plán. Budete sa učiť svojim tempom, presne tak, ako Vám to vyhovuje.

Každý kurz obsahuje:

 • Cca 20 hodín lekcií mesačne
 • Interaktívne učebný plán pre aktuálny mesiac
 • Neobmedzený prístup k cvičeniam na Vašej úrovni
 • 5/6 častí pokrývajúce každú jazykovú schopnosť v ktoromkoľvek danom mesiaci

Jednotlivé lekcie sú rozmanité a zahŕňajú komunikačné, i gramatické cvičenia a porovnávacie testy. Výstupom vždy bude podrobná správa o Vašich dosiahnutých výsledkoch. Na jednu časť potrebujete priemerne 4 hodiny (v závislosti na úrovni), celkový čas potrebný na jednu úroveň sa pohybuje okolo 20-24 hodín.

Učivo na seba plynulo nadväzuje a svoje schopnosti počas kurzu neustále rozvíjate. Študijnom výsledkom určite pomôže, stanovíte ak si sami pravidelný režim učenia. Výukový systém si vždy pamätá kde ste naposledy skončili, čo výrazne zjednodušuje orientáciu vo výučbe. Po celú dobu štúdia je k dispozícii zákaznícka podpora, ktorá na Vaše e-maily odpovie zhruba do 60 minút.

Kurzy na BLC4u.com boli vytvorené BRITSKÝM JAZYKOVÝM CENTROM – ktoré je oficiálnym, medzinárodným skúšobným centrom pre nasledujúce skúšky:

 • London Chamber of Commerce and Industry LCCI
 • TRINITY College London
 • The European Language Certificates TELC (Európske jazykové certifikáty TELC)
 • PEARSON – najväčšia vzdelávacia skupina na svete (Financial Times Group)

Záruka vrátenia peňazí - BLC4u.com ponúka rovnakú osnovu kurzov ako cez normálne jazykové kurzy v British Language Centre školách v Európe. BLC4u.com je jediná online jazyková škola, ktorá ponúka záruku vrátenia peňazí na to, že jej študenti spravia ktorúkoľvek medzinárodne uznávanú skúšku (B1), po dokončení celého online kurzu (6 úrovní).

Študent obdrží medzinárodný jazykový certifikát od BLC4u, ktorý je uznávaný tisíckami medzinárodných firiem ako sú: IBM, Coca-Cola, DHL, Procter & Gamble, LG, Hyundai, Deutsche Bank, Peugeot, Dell, KLM / Air France, Philips , BMW, Nestle, Sanofi Aventis a mnoho iných.
14,90 €
468 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
468 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

13
85
65
13