Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Rodinná dovolenka v Chorvátsku v letovisku Brela. Tunajšie pláže patria k najkrajším na svete podľa oficiálneho hodnotenia Modrá vlajka!

31
Popis ponuky

Brela ... to je čisté more, slnko a neskutočne krásne pláže s krištáľovo modrým morom, ktoré lemujú borovicové háje.

Pláže sa pýšia symbolom "Modrá vlajka" (ocenenie najčistejších a najkrajších pláží na svete).

Štúdiá Ruženka sú situované v pokojnej časti Brely - Stomarica. Veľkou výhodou tohto mesta je osvetlená pobrežná kolonáda, ktorá spája letoviska Brela, Baška Voda a Promajna

 

Štúdio "Ruženka" 1 x 1/2 (prízemie) - spálňa s dvojlôžkom, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC so samostatným vstupom, WiFi, vonkajšia terasa s výhľadom na more.

Štúdio "Ruženka" 1 x1 / 3 (prízemie) - spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, vybavený kuchynský kút so samostatným vstupom, kúpeľňa s WC, WiFi, vonkajšia terasa s výhľadom na more.

Štúdia "Ruženka" 2 x 1/3 (1.poschodie) - spálňa s dvojlôžkom a lôžkom, vybavený kuchynský kút, kúpeľňa s WC, WiFi, balkón s výhľadom na more.

Vzdialenosť od mora 150 m. Bezplatné parkovanie zabezpečené v blízkosti domu (cca 80 m.)

 

ĎALEJ SI MÔŽETE priplatiť u CK:

  • Ubytovanie pre dieťa od 6 - 15 rokov za cenu voucheru zníženú o 11€
  • Komplexné cestovné poistenie liečebných a úrazových nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu
  • Možnosť dokúpenia autobusovej dopravy s nástupnými miestami z celej ČR za 2500 Kč (92€) / osoba

Nástupné miesta: Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava - centrum, Ostrava - Poruba, Ostrava - Hrabůvka, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice na Morave, Lipnik nad Bečvou, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Hustopeče, Břeclav, opava, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí na Morave, Strážnice, Hodonín, Děčín, Praha, České Budějovice, ....

 

 

UPOZORNENIE:

Zľava je platná pri obsadenosti v dvojlôžkovom štúdiu 2 osobami, vo 3 - lôžkovom štúdiu 3 osobami. V prípade ubytovania nižšieho počtu osôb v štúdiu je nutné doplatiť neobsadené lôžko.

  • Príplatok za neobsadené lôžko: v júni a septembri 1 990 Kč, od 10.6. - 11.9.2015 2 490 Kč

 

Pred zakúpením si v cestovnej kancelárii DUHA TOUR telefonicky  alebo e-mailom (duhatour@seznam.cz) overte dostupnosť Vami vybraného termínu a ubytovanie, urobte si rezerváciu na Vaše meno. Po zakúpení čo najskôr uplatnite voucher u cestovnej kancelárie DUHA TOUR sro - Pošlite číslo voucheru, termín a nástupné miesto e-mailom na duhatour@seznam.cz. Po zakúpení podpíšete s kanceláriou DUHA TOUR sro štandardnú cestovnú zmluvu. Od tejto chvíle sa stávate klientom cestovnej kancelárie.

 

 

Prajeme nádhernú dovolenku!
77 €
111 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
111 €

Kúpené
6x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21