Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chorvátsko Gradac, 40 km južne od Makarskej. Apartmány a štúdia 80 metrov od mora s klimatizáciou, wi-fi a obrovskou terasou so slnečníkmi!

31
Popis ponuky

Gradac leží na úpätí horského pásma Rilić,40 km južne od Makarskej a 13 km severne od prístavu Ploče.

Má krásne, dlhé, okruhliakové pláže s pozvoľným vstupom do mora, ktoré sa tiahnu pozdĺž celého mesta. Sú čiastočne tienené vegetáciou. Najznámejšia z nich je pláž Gornja Vala na južnom okraji letoviska, ktorá sa pokladá za jednu z najkrajších na Jadrane.

Pláže lemuje kolonáda s množstvom obchodíkov a štýlových reštaurácií. Ak ste milovníci tancov, môžete si zatancovať na niektorej z miestnych diskoték.

Apartmány / štúdiá "Vesna"

 

Apartmánový dom Vesna je situovaný cca 80 metrov od mora, štúdiá aj apartmány sú úplne vybavené a klimatizované, súčasťou štúdií / AP je TV, SAT (český program), Wi-Fi.

 

Veľkou prednosťou tohto domu je slnečná terasa - solárium s vonkajšou sprchou, voľne prístupná pre všetkých klientov ubytovaných v AP dome.Na terase sú plastové lehátka so slnečníkmi.

 

Nepovinné doplatky:

  • stravovanie: vlastnéalebo je možné dokúpiť polpenziu v reštaurácii 104€ / dosp.osoba, 77€ / dieťa do 12 rokov, len večera 73€ / dosp., 62€ / dieťa do 12 rokov.
  • doprava: vlastná alebo je možnosť dokúpenia dopravy autobusom s klimatizáciou, Tv, video, s možnosťou zakúpenia občerstvenia počas jazdy - cena tam a späť 2500 Kč (92€) / osoba. Autobusová doprava s nástupom z celej ČR (napr. Ostrava, Frýdek-Místek, Nový Jičín, Olomouc, Brno, Břeclav, Děčín, Ústí nad Labem Most, Praha, České Budějovice, Pardubice, Šumperk, Hradec Králové, .....)
  • neobsadené lôžko - v júni a septembri za poplatok 92€, v termíne od 4.6. - 10.9.2016 činí doplatok 111€

 

 

Ďalej si môžete priplatiť u CK:

  • dieťa 6 - 15 rokov za cenu voucheru zníženú o 300 Kč/ 11€
  • osoba na prístelke ako 4. alebo 5.osoba v apartmáne za cenu voucheru zníženú o 1000 Čk / 37€
  • komplexné poistenie liečebných a úrazových nákladov v zahraničí vrátane poistenia storna zájazdu

 

UPOZORNENIE:

  • Zľava je platná pri obsadenosti 2 osôb v dvojlôžkovom štúdiu, 3 osôb v trojlôžkovom apartmáne, 4 osôb vo štvorlôžkovom apartmáne. V prípade ubytovania nižšieho počtu osôb v štúdiu alebo apartmáne je nutné doplatiť neobsadené lôžko.
  • Pred zakúpením si v cestovnej kancelárii DUHA TOUR si telefonicky alebo e-mailom (duhatour@seznam.cz) overte dostupnosť Vami vybraného termínu a ubytovania, urobte si rezerváciu na Vaše meno. Po zakúpení čo najskôr uplatnite kupónu u cestovnej kancelárie DUHA TOUR sro - Pošlite číslo voucheru, termín a nástupné miesto e-mailom na duhatour@seznam.cz. Po zakúpení podpíšete s kanceláriou DUHA TOUR sro štandardnú zmluvu o zájazde. Od tejto chvíle sa stávate klientom cestovnej kancelárie.

 

 

Prajeme nádhernú dovolenku!
77 €
111 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
111 €

Kúpené
12x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť