Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chorvátsko Baška Voda. Apartmánový dom "Gojko ***" s kapacitou 26 lôžok sa nachádza cca 180 m od centra mesta a krásnej piesočnatej pláže.

30
Popis ponuky

Baška Voda je jedno z najvyhlásenejších turistických letovísk, ktoré sa nachádza v strednej Dalmácii, s nádhernými štrkovými plážami, lemovanými množstvom obchodíkov a reštaurácií. Pozdĺž pobrežia vedie upravená promenáda, ktorá spája Bašku Vodu s letoviskami Brela a Promajna.

 

Pozvoľné pláže do mora, kde si môžete vychtnať dovolenku aj v tieni borovíc.

 

Apartmánový dom "Gojko ***"Moderný apartmánový dom s kapacitou 26 lôžok sa nachádza cca 120m od centra mesta a krásne piesočnaté pláže.

Všetky štúdiá sú vybavené moderným nábytkom, plne vybaveným kuchynským kútom s varičom a chladničkou, WC so sprchovacím kútom, balkónom, klimatizáciou, TV, SAT a WiFi pripojením.

Studio 1/2 - č.1 (prízemie) - štúdio sa nachádza na prízemí domu, je vybavené dvojlôžkom, kuchynským kútom s chladničkou, WC so sprchovacím kútom, TV, SAT, WiFi a klimatizáciou. Pred štúdiom sa nachádza terasa. Nemá priamy výhľad na more.

Apartmán "Gojko" 1/4 - č.2 - (prízemie) - priestranný Aparmán s dvoma spálňami s manželskou posteľou, súčasťou jedného izby je vybavený kuchynský kút s chladničkou a varičom, WC s kúpeľňou, klimatizáciou, TV, SAT, WiFi, obaja izby sú prepojené terasou, ktorá je spoločná so štúdiom č.1. Nemá výhľad na more.

Štúdiá 1/2 - č.3, č.5 a č.6 (1. poschodie) - priestranný Aparmán s dvoma samostatnými spálňami s manželskou posteľou a pevnou prístelkou, samostatný - plne vybavený

kuchynský kút s chladničkou a varičom, WC s kúpeľňou klimatizácia, TV, SAT, WiFi, obaja izby majú prepojený veľký balkón s čiastočným výhľadom na more

Studio "Gojko" 1/2 - č.5 (1.poschodie) - spálňa s dvojlôžkom, kuchynským kútom s varičom a chladničkou, WC s kúpeľňou, klimatizácia, TV, SAT, WiFi, balkón (čiastočný výhľad na more)

Apartmány "Gojko" 1/3 - č. 7, 8, 9,10 (2. poschodie) - apartmány sú rozdelené na samostatnú spálňovú časť s dvojlôžkom a kuchynskou časťou s rozkladacím gaučom,

plne vybaveným kuchynským kútom s varičom a chladničkou, WC so sprchovacím kútom, TV, SAT, WiFi, klimatizáciou. Každý apartmán má balkón, AP č.7 a 10 má čiastočný bočný výhľad na more, AP č.8, 9 má výhľad na more.

 • Vzdialenosť od mora cca 120 - 180 m, bezplatné parkovanie zabezpečené pri dome.
 • Apartmánový dom "Gojko ***" má k dispozícii priestory pre klientov v deň príchodu a odchodu (miesto pre uloženie batožiny, WC ...).

 

 • pobytová taxa (350 Kč / dospelá osoba, 175 Kč / dieťa 12-18 rokov, dieťa do 12 rokov taxu neplatí)

Nepovinné doplatky

 • Stravovanie: vlastné alebo jemožné dokúpiť polpenziu v reštaurácii 2800 Kč / dosp. osoba, 2100 Kč / dieťa do 12 rokov.
 • Doprava: vlastná alebo je možnosť dokúpenia dopravy autobusom s klimatizáciou, TV, video, s možnosťou zakúpenia občerstvenia počas jazdy - cena tam a späť 2 500 Kč / osoba.
 • Autobusová doprava s nástupom z celej ČR:

Nástupné miesta: Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava - centrum, Ostrava - Poruba, Ostrava - Hrabůvka, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice na Morave, Lipnik nad Bečvou, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Hustopeče, Břeclav, opava, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí na Morave, Strážnice, Hodonín, Šumperk, Zábřeh na Moravě, Mohelnice, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Děčín, Litoměřice, Praha, Benešov, Tábor, Českej Budějovice, Liberec, Jablonec, Česká Lípa, Plzeň atď ....

 

ĎALEJ SI MÔŽETE priplatiť u CK:

 • dieťa od 6 - 15 rokov za cenu voucheru zníženú o 300 Kč

 • ďalšiu osobu na prístelke za cenu voucheru zníženú o 1000 Kč
 • komplexné cestovné poistenie liečebných a úrazových nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu - objednať v CK
UPOZORNENIE:


 • Zľava je platná pri obsadenosti v 2 - lôžkovom štúdiu 2 osobami, v 3-lôžkovom apartmáne 3 osobami a vo 4 - lôžkovom apartmáne 4 osobami.

 • Doplatok za neobsadené lôžko v júni a septembri 2 490 Kč , 2 990 Kč od 4. 6. do 10.9.2016
 • Pred zakúpením si v cestovnej kancelárii DUHA TOUR telefonicky  alebo e-mailom (duhatour@seznam.cz) overte dostupnosť Vami vybraného termínu a ubytovanie, urobte si rezerváciu na Vaše meno. Po zakúpení čo najskôr uplatnite voucher u cestovnej kancelárie DUHA TOUR - Pošlite číslo voucheru, termín a nástupné miesto e-mailom na duhatour@seznam.cz, Po zakúpení podpíšete s kanceláriou DUHA TOUR sro štandardnú cestovnú zmluvu. Od tejto chvíle sa stávate klientom cestovnej kancelárie.

V blízkosti ubytovania a v blízkosti pláže nájdete aj rôzne obchodíky

 

Neváhajte a vychutnajte si dovolenku v Chorvátsku za CenyNaDne.

 

Prajeme nádhernú dovolenku na Makarskej riviére!
103 €
148 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
103 €
148 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

49
42
12
21