Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Chorvátsko - ostrov Murter. Apartmánový dom "Cilka" cca 600 metrov od najznámejšej pláže Slanica a cca 300 metrov od mestskej pláže.

31
Popis ponuky

Ostrov Murter je najväčším ostrovom šibenického súostrovia, v letovisku Tisno je zdvíhací most, ktorý spája ostrov s pevninou. Na ostrove Murter sú štyri letoviská: Murter, Tisno, Jezera a Betina.

 

Vďaka svojej príhodné polohe neďaleko Národného parku Kornati a Národného parku Krka je ostrov Murter lákadlom nielen pre milovníkov prírody.

Tiež piesčité a kamienkové pláže, okrem iných Slanica a Kosirina, lákajú svojou krásou turistov. Samotné centrum mestečka Murter križujú úzke romantické uličky s množstvom kaviarničiek a obchodíkov.

 

Apartmánový dom "Cilka" sa nachádza cca 600 metrov od najznámejšej pláže Slanica a cca 300 metrov od mestskej pláže.

Súčasťou štúdií / apartmánov je vybavený kuchynský kút s chladničkou,WC so sprchovacím kútom, balkón.

V záhrade AP domu sa nachádza terasa s možnosťou posedenia či iných aktivít (napr. Pre cvičenie aerobicu, zumby, jogy a pod.). Dom je situovaný v pokojnej zóne, ale v blízkosti centra mestečka Murter.

 

MURTER - Fakultatívne výlety

NÁRODNÝ PARK KORNATI - celodenný lodný výlet

Kornati je najčlenitejšia ostrovná skupina vo stredomorí. Počas plavby zbadáte na tak malom priestore toľko rôznych prírodných krás od bohatého Archipelago, nádherných vodopádov a jazier, skrytých riek v kaňonoch, až po veľkolepé horské hrebene. Súčasťou výletu je Fisch picnic - obed s grilovanou rybou (popr. Mäsom - nutné nahlásiť delegátovi CK), chlebom, šalátom, nápojmi. Počas plavby sú podávané nápoje - víno, nealko.

Cena: cca 240, - kn (31€) / dosp. osoba, 120, - kn (16€) / dieťa do 10 rokov.

 

NÁRODNÝ PARK KRKA - celodenný autokarový výlet

Príroda národného parku je veľmi bohatá, celému parku potom dominujú nádherné eskapády vodopádov a to predovšetkým vďaka vplyvu Jadranu, ktorý zasahuje a ovplyvňuje podnebie hlboko do údolia Krky. Súčasťou výletu je aj prehliadka mesta Šibenik, ktorý je najznámejší svojou najväčšou a najvzácnejšie sakrálnou pamiatkou gotickorenesančnou katadrálou Sv. Jakuba z 15. stor., ktorej kopula z bieleho kameňa ako koruna dominuje mesto.

Cena: cca 240, - kn (31€)/ dosp. osoba, 120, - kn (16€) / dieťa do 10 rokov

ŠIBENIK - autokarový výlet

Veľké mesto s prístavom je priemyselným, dopravným a turistickým strediskom a sídlom regiónu. Leží neďaleko ústia rieky Krka do mora (zátoka Šibenik). Mesto je z vnútrozemia chránené pevnosťami Sv. Ana (pôvodne Sv. Mihovil), Sv. Ivan a Šubičevac a od mora pevnosťou Sv. Nikola. Boli postavené kvôli tureckým inváziám. Okrem pevnosťou má Šibenik množstvo kultúrnych a historických pamiatok.

Cena: cca 120, - kn (16€) / dosp. osoba

ZADAR - autokarový výlet

Mesto samo je pre svoje početné cenné historické a kultúrne pamiatky i pre svoje kultúrne zariadenia jedným z najpríťažlivejších miest v Dalmácii. Zadar má okrem iného jednu novú veľkú atrakciu - "Morský organ", ktorú možno nájsť na nedávno upravenom nábreží v najzápadnejšej časti starého mesta (Morske orgulje).

Cena: cca 120, - kn (16€)/ dosp. osoba

 

ĎALEJ SI MÔŽETE priplatiť U CK:
  • ubytovanie pre dieťa od 6 - 15 rokov za cenu voucheru zníženú o 300 Kč.

  • Komplexné cestovné poistenie liečebných a úrazových nákladov v zahraničí vrátane storna zájazdu
  • večerev reštaurácii "Skalinada" za cenu 2490 Kč / dosp.osoba, 1990 Kč / dieťa do 10 rokov.

 

 

Možnosť dokúpenia autobusovej dopravy s nástupnými miestami z celej ČR za 2500 Kč / osoba

Nástupné miesta: Karviná, Orlová, Havířov, Ostrava - centrum, Ostrava - Poruba, Ostrava - Hrabůvka, Frýdek - Místek, Příbor, Nový Jičín, Hranice na Morave, Lipnik nad Bečvou, Olomouc, Prostějov, Výškov, Brno, Hustopeče, Břeclav, opava, Přerov, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí na Morave, Strážnice, Hodonín, Děčín, Praha, České Budějovice, ....

 

UPOZORNENIE:

Zľava je platná pri obsadenosti v 2 - lôžkovom štúdiu 2 osobami a v 4 - lôžkovom apartmáne 4 osobami.V prípade ubytovania nižšieho počtu osôb v štúdiu alebo apartmáne je nutné doplatiť neobsadené lôžko.

  • príplatok za neobsadené lôžko: v júni a septembri 2490 Kč, 2 990 Kč od 4.6. - 10.9.2016

Pred zakúpením si v cestovnej kancelárii DUHA TOUR telefonicky alebo e-mailom (duhatour@seznam.cz) overte dostupnosť Vami vybraného termínu a ubytovanie, urobte si rezerváciu na Vaše meno. Po zakúpení čo najskôr uplatnite voucher u cestovnej kancelárie DUHA TOUR - Pošlite číslo voucheru, termín a nástupné miesto e-mailom na duhatour@seznam.cz. Po zakúpení podpíšete s kanceláriou DUHA TOUR sro štandardnú cestovnú zmluvu. Od tejto chvíle sa stávate klientom cestovnej kancelárie.

Prajeme nádhernú dovolenku!
77 €
111 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
77 €
111 €

Kúpené
4x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

12
Práve prezerá 37 ľudí
21
42
44