Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Urobte si čas na neobmedzený relax. Skvelá dovolenka v luxusnom Hoteli Galant**** s volným vstupom do AquaWorldu a SaunaWorldu v Mikulove.

49
Popis ponuky

Urobte si čas na neobmedzený relaxovať do sauny svetu Aquaworld so slnečnou terasou, strešným bazénom vírivkami, na svet Pálavského vína vybrané gastronómie na dokonalý komfort V 4* Hoteli Galant uprostred kúzelnej atmosféry vzácnych pamiatok Moravského Mikulova.

Vyberte sa vo dvojici do Mikulova a užite si všetko plným dúškom.O krásne zážitky sa vám postará malebné mesto na Juhu Moravy. Odpočívajte s výhľadom na Svatý kopeček pár krokov od historického srdca Mesta.

3, 4 alebo až 6 dní si vychutnáte priestrannú izbu STANDARD s klimatizáciou alebo terasou. Spite sladko s konceptom pre zdravý a pohodlný spánok "Sleep Healthy". Tento koncept pozostáva z ergonomických matracov, obliečky zo 100% bavlny a vankúšmi s antialergickou úpravou.

Pre vás pohodlný pobyt je každý izba vybavená Wi-Fi pripojením, satelitný TV výstup s multimediálnym PC, minibarom, trezorom a sušičom na vlasy. Väčšina izieb majú krásny výhľad na historické dominanty Mikulova alebo Pálavské vinice.

Doprajte svojim chuťovým pohárikom delikátny zážitok. Vynikajúca medzinárodná kuchyňa aj tradičné špeciality sa tu snúbia s chuťou lahodných regionálnych vín a dodajú vášmu pobytu nový rozmer.

Zážitok z ľahodnej kuchyne doplníte ochutnávkou tých najlepších regionálnych vín v originálnom priestore vínnej pivnice.

Aquaworld v Hoteli Galant **** - to sú vodné masáže, protiprúdy, chromoterapia v luxusnom strešnom bazéne na strešnej terase, chrličom vody idylickým výhľadom na Svatý kopeček.

Stresu a únavy sa rovnako dobre zbavíte v moderných vírivkách na romantické slnečnej terase s výhľadom na zámok.

V SAUNAWORLDe v Hoteli Galant **** sa prehrejete, zvýšte tak svoju obranyschopnosť vo fínskych aj parných saunách doplnených ochladzovacími zážitkovými sprchami aj ľadovú jaskyňu.

Hotel Galant má 25 hektárov vlastných viníc s ročný produkciou 100 000 fliaš kvalitného vína, spracovávaného šetrnou gravitačnou TECHNOLÓGIOU.

Za dve minúty odpočinkovej chôdze sa dostanete do historického centra Mikulova. Vydajte sa na námestie s čarovnou atmosférou, ktoré žije zábavou kultúrou a v noci sa zahaľuje do rúška romantiky upokojujúceho ticha.

Preskúmajte najobľúbenejšie výletné pútnické miesto regiónu, Svatý kopeček úplne zblízka. Môžete navštíviť aj Baziliku Navštívenia Panny Márie alebo zoologickú záhradu. Cesta na vrchol začína kúsok od Hotela.

Za návštevu stojí zrúcanina Kozie Hrádek aj Mikulovský Zámok. Okrem prekrásnej zámockej knižnice predkov na zámku objavíte hneď niekoľko zaujímavých múzejných expozícií.

Rozprávkové chvíle môžete zažiť tiež na chrbte koní z jazdeckého centra Mikulov. Klusejte romantickým Mikulovom v sedle beláka alebo vraníka. Menej odvážni sa môžu zviezť krokom na krátkej prechádzke alebo priamo v jazdiarni pod vedením profesionála a zažijete naozaj výnimočný zážitok. Zároveň pre vás bude pripravený aj kočiar s koňmi.

www.galant.cz
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

51
Práve prezerá 43 ľudí
Práve prezerá 38 ľudí
21
Práve prezerá 39 ľudí
20
Práve prezerá 40 ľudí