Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný relax v Toskánskych viniciach s raňajkami. Relaxujte spolu s deťmi pri bazéne, pri víne v krásnom prostredí v 4* Villa san Filippo.

48
Popis ponuky

Villa San Filippo je nádherná a očarujúca rezidencia v srdci Toskánska, ponorená do zelených kopcov oblasti Chianti Classic, v Barberino Val D\'Elsa v provincii Florencia. Táto novo zrekonštruovaná rezidencia sa datuje do 18. storočia a vyžaruje kúzlo minulosti, uprostred viníc a olivových hájov.

Villa San Filippo ponúka elegantné a sofistikované ubytovanie, kde je magická atmosféra, výborná kuchyňa a najmodernejší komfort. Rezidencia má exkluzívnu polohu v centre územia presláveného po celom svete pre svoje historické, prírodné, umelecké a architektonické dedičstvo. Privilegované miesto, kde môžete stráviť vzácne okamihy v harmónii.

V cene kupónu máte voľné využívanie hotelových SPA zariadeníVilla San Filippo****

Izby sú zariadené v klasickom štýle, pohodlné "Klasické izby" sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, TV, DVD prehrávačom a klimatizáciou.

La Limonaia "Jedzte ovocie zo svojich pozemkov v sezóne", ide staré porekadlo nasledované v kuchyniach v Villa San Filippo, v reštaurácii La Limonaia. Jednoduché a kvalitné suroviny sú hviezdy receptov dedené z generácie na generáciu, po najstaršie toskánske gastronomické tradície. Menu sa mení každý deň, aby hostia mohli vychutnávať vynikajúce pokrmy počas svojho pobytu. V reštaurácii La Limonaia je každý pokrm pripravovaný s extra panenským olivovým olejom, ktorý sa vyrába v "limitovanej edícii".

Pokojná a relaxačná dovolenka

Užite si relaxačnú dovolenku v srdci Chianti v Toskánsku! Villa San Filippo sa nachádza v srdci oblasti Chianti, pri Barberino Val D\'Elsa, nádhernom stredovekom mestečku ponorenom do zelených kopcov medzi Florenciou a Sienou.

Táto krásna a strategická poloha umožňuje ľahké a rýchle dosiahnutie cieľov: Florencia (31 km), Siena (37 km) a mnoho iných toskánskych drahokamov známych po celom svete: San Gimignano (19 km), Certaldo (15 km), Montalcino (77 km).

Každý deň ponúka možnosť skúmať odlišné a vzrušujúce miesta Toskánska. Široké možnosti relaxácie, kultúry, histórie a potešenia.
283 €
540 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
283 €
540 €

Kúpené
9x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

24
49
39
50