Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Nechajte sa uniesť historickým Krakovom. Rodinný pobyt v modernom hoteli v obchodnej časti Krakova, blízko nákupného centra, s raňajkami.

37
Popis ponuky

Krakov patrí k najdôležitejším turistickým centrám Poľska. Obdivovať tu môžete rôzne historické pamiatky alebo sa len tak túlať po krakovských Plantoch. Veru, Krakov má čo ponúknuť a s radosťou odhaľuje svoju krásu a láka svojím čarom všetkých, ktorí po tom túžia. Vyberte sa na prechádzku na Wawel, nechajte sa uniesť do dávnych čias starými krakovskými legendami, navštívte podzemné múzeum rovno pod Starým mestom alebo si jednoducho vychutnajte nádherný pohľad na Vislu či na Kościuškov kopec.

Moderný a štýlový Q hotel je miesto, ktoré vám zabezpečí vysoký štandrad oddychu. Nachádza sa v obchodnej časti Krakova blízko nákupného centra Galeria Bronowice a diaľnice, a zároveň je z tejto časti ľahký dojazd k hlavným turistickým atrakciám. Čakajú tu na vás pohodlné a klimatizované izby, príjemný Lobby Bar, kde môžete stráviť pokojný večer po celodennej návšteve mesta. Čo viac si človek môže priať? Presvedčte sa sami, že Krakov to nie sú len pamiatky, ale aj štýl, ktorý vám ponúka Q hotel.
42 €
67 €

Vyprší
27.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
42 €
67 €

Vyprší
27.11.2017
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

44
50
48
36
Práve prezerá 38 ľudí