Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Prekvapte svoju polovičku romantickým pobytom na južnej Morave. Čakajú vás bohaté raňajky či privátna sauna v hoteli Allvet*** v Brne.

42
Popis ponuky

KaždýSlovák vie, že na Morave je skutočne krásne. Sotva by ste preto našli lepšie miesto na romantickú dovolenku za našimi hranicami, než práve tu. Vyhnite sa teda radám v kvetinárstve, davom ľudí v cukrárni a darujte si s vašou milovanou romantický pobyt v hoteli Allvet, ktorý sa nachádza neďaleko Brna.

Ubytovanie

Vhoteli nájdete celkom 26 moderne zariadených izieb, ktoré vás určite prekvapia svojím priestorom. Izby sú vybavené televízorom so satelitným príjmom, telefónom a vlastným sociálnym zariadením.

Stravovanie

Každéráno sa podávajú bohaté raňajky formou bufetu, na ktorých si pochutnáte v hotelovej reštaurácii. Okrem reštaurácie nájdete v hoteli, v historických pivničných priestoroch pod reštauráciou, aj vináreň. Tu si môžete vypiť 1x fľašu archívneho moravského vína, ktorá je súčasťou balíka.

Samozrejmenesmie chýbať ani poriadna dávka romantiky, ktorú si užijete jeden večer, keď sa servíruje romantická trojchodová večera pre vás oboch.

Wellness

Aaž si budete chcieť spoločne oddýchnuť, zrelaxovať telo aj myseľ, môžete sa tešiť na 60 minút v privátnej saune s aromaterapiou.

Tipy na výlety

Slavkov pri Brne (16 km)

Ak milujete históriu, tak vám nesmie uniknúť návšteva obce Slavkov pri Brne. A ak vám je tento názov povedomí, niet divu, pretože približne 9 km odtiaľ sa v roku 1805 strhla známa bitka medzi armádami francúzskeho cisára Napoleona a ruského cára Alexandra I. Dominantou obce je aj preto zámok Slavkov, podľa ktorého Napoleon bitku údajne pomenoval, pretože sa mu stavba veľmi zapáčila.

Brno (30 km)

Brno je najväčšie mesto na Morave a druhé najväčšie mesto v Česku a rozkladá sa na sútoku Svitavy a Svratky. V minulosti tu uličkami mesta prechádzali významní skladatelia, napríklad Leoš Janáček alebo Georg Johann Mendel. Samotné historické mesto je zapísané na Zozname kultúrneho dedičstva UNESCO.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOP tipy na výlety najužnej Moraveči vovýchodnej Morave.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

50
36
32
53