Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zahoďte obavy za hlavu a vydajte sa na juh Moravy spoznávať nádhernú scenériu viníc. Rodinný víkendový pobyt v penzióne U Krčků pri Brne.

U Krčků
0 / 5
32
Popis ponuky

Sedíte otrávene v práci a máte zajačie úmysly? Potom sa vydajte do českej obce Zaječí v Juhomoravskom kraji, v ktorom vedia, ako vyzerá a chutí dobré víno!

Iba 20 minút od Brna objavíte štýlovú vínnu pivnicu s apartmánom, ktorý sa nachádza v čarovnej scenérii juhomoravských viníc. Počas pobytu vás tu čakajú nezabudnuteľné zážitky i súkromie.

U Krčkůnájdete podkrovnú nadstavbu nad vínnou pivnicou s uzavretým preslneným dvorom, kde sa nachádza záhradné posedenie s grilom na zastrešenej terase, ktorá vám poskytne relaxáciu a odpočinok na ležadlách.

Ubytovanie

Apartmán disponuje šiestimi lôžkami a tromi prístelkami. Ďalej je tu TV, plne vybavená kuchyňa alebo stojan na bicykle. Všetky energie sú zahrnuté v cene pobytu.Z apartmánu po zostúpení schodiska vstúpite do degustačnej miestnosti vínnej pivnice, kde môžete s priateľmi posedieť pri poháriku vína.

Je tu k dispozícii aj ping-pongový stôl. V letných horúcich dňoch teplota v tejto miestnosti nepresiahne 23 °C. Vinotéka v apartmáne vám ponúka fľaše miestneho vína na ochutnanie a spríjemnenie vášho pobytu.Jednu fľašu vína máte dokonca v cene pobytu.

Stravovanie

Pobyt je síce bez stravy, ale k dispozícii je kuchynka, kde si viete uvariť všelijaké dobroty, krásna terasa, do 250 m sa nachádza obchod a do 150 m reštaurácie. Hladní určite nebudete!

Tipy na výlety

Športa rybárčenie (v blízkom okolí apartmánu)

V okolí obce Zaječí nájdete dobré podmienky pre rybárčenie i rôzne športy. Čo sa týka rybárčenia, za zmienku určite stojí priehrada Nové Mlyny, súkromný rybník u Nových Mlynov, rieka Dyje a ďalšie miestne rybníky. Športy, ktoré možno v okolí vyskúšať, sú cyklistika, tenis, squash, bowling, windsurfing, horolezectvo a padákové lietanie. Nudiť sa tu rozhodne nebudete!

Mikulov (14 km)

Historické centrum Mikulova nesie status mestskej pamiatkovej rezervácie. Mestu dominuje zámok, ktorý sa vypína na skale, okolo ktorej sa rozkladá mestská zástavba. Na východe sa nad ním týči Svätý kopček, na ktorý si skrátka nedá neurobiť výstup. Všade tu navyše môžete ochutnať vynikajúce vína z miestnej produkcie.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyv tejto oblasti.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón je možné využiť od nedele do štvrtka mimo prázdnin v Čechách.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 39 ľudí
42
40
37
Práve prezerá 37 ľudí