Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skvelá kuchyňa, neobmedzený wellness, botanická záhrada a nekonečný relax – to všetko na vás čaká v mestečku Sárvár v hoteli Bassiana****.

45
Popis ponuky

Prestaňte sa už biť s únavou a navštívte Sárvár, kde si parádne oddýchnete od všetkých starostí a problémov, a tov hoteli Bassiana****.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v útulnej dvojlôžkovej izbe. Všetky izby sú klimatizované a majú minibar, LCD TV, rádio a WiFi pripojenie.

Samozrejmosťou je aj vlastná kúpeľňa s WC, fénom a županom. Celý hotel je prístupný pre osoby so zdravotným postihnutím.

Stravovanie

Hotelová reštaurácia ponúka celý rad vynikajúcich polievok a chutné jedlá z hydiny, diviny, rýb, hovädzieho mäsa, teľaciny a veľa ďalších dobrôt. Na vás tu v rámci balíka čaká bohatá polpenzia. Raňaky formou bufetu aobedy alebo večere á la carte v hodnote cca 10 €.

Neváhajte si vychutnať posedenie na slniečku na príjemnej terase so strechou, kde si môžete vychutnať kávu alebo napríklad miešaný drink.

Wellness

Vo wellness centre nájdete vírivku, Kneippove liečebné chodníčky, fínsku saunu a infrasaunu, vedro, kardio stroje, aromatické relaxačné a liečebné masáže.

Do wellness centra máte v rámci balíka neobmedzený vstup pre oboch. Iste oceníte tiež vyhrievaný exteriérový bazén.

Ak chcete vyskúšať ozdravnú procedúru a jedinečný zážitok v jednom, určite neváhajte využiť zľavový kupón na kryoterapiu. A potom sa môžete napríklad prehriať v saune.

Tipy na výlety

Sárvár(hotel sa nachádza priamo v meste)

Sárvár je malé mesto známe pre svoju vynikajúcu liečivú vodu, vysoký počet liečebných procedúr a širokú škálu wellness služieb.

Po kúpeli môžete začať s poznávaním pamiatok, histórie a tradície mesta. Najmä sa odporúča návšteva hradu Nádasdy, kde sa dozviete viac o jeho histórii.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Víkendový pobyt je za príplatok 9 €/osoba/noc.
  • Apartmán je za príplatok 28 €/noc.
  • Predĺženie pobytu je za príplatok 73 €/noc.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Rezervácia a overenie voľných termínov prebieha v cudzom jazyku priamo s ubytovacím zariadením. Pokiaľ potrebujete s rezerváciou termínu pomoc, pošlite žiadosť nae-mailinfo@jozko.sk. Do žiadosti uveďte názov ubytovacieho zariadenia, počet osôb a požadovaný termín ubytovania.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

149 €
271 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
271 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 42 ľudí
40
Práve prezerá 37 ľudí
40
40