Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

V malebnom penzióne Sklep u našich českých susedov sa vám určite bude páčiť. Skvelý 3, 4 či 6-dňový pobyt s konzumáciou vína pri Brne.

46
Popis ponuky

Čo vie byť viac, ako vytúžený relax vspojení sdobrým vínom? Je to jednoducho hriešne dobrákombinácia. Ak máte aj vy podobný názor, tak určite zavítajte do lokality, ktorá ležíneďaleko Brna, pretože práve tu sa nachádza príjemnýpenzión Sklep, ktorý si vás podmaní.

Ubytovanie

Ubytovať sa môžete vpenzióne od 14.30 hod. poobede, čo je veľmi priaznivý čas na začatie toho správneho relaxu. Hlavu zložíte vútulne zariadených izbáchsvlastnou kúpeľňou aWC. Súčasťou vybavenia izieb je aj televízor, pohodlná posteľ adostatok úložného priestorupre vaše osobné veci. Čo iste oceníte, jedna 1-lôžková izba je dokoncabezbariérová.

Stravovanie

Vrámci kupónu sú pre vás pripravené chutnékontinentálne raňajky. Vareáli sa nachádza ajzrekonštruovaná pivnička, ktorá ponúka posedenie až pre 50 osôb. Najmenších návštevníkov čaká detský kútik. Počas pobytu prežijete špeciálny večer vpodobeneobmedzenej konzumácie vína od 18.00 do 21.00 hod.

Vrámci kupónu máte aj zapožičanie bicyklov pre oboch na jeden deň. Takže, šup na ne avydať sa spoznávať krásy prírodného okolia po rozličných cyklotrasách.

Tipy na výlety

Kláštor Rosa coeli vDolních Kounicích(8 km)

Kláštor založil vroku 1811 Viliam zPulína pre ženskú rehoľu. Vrokoch 1330 až 1390 podstúpil rozsiahlu prestavbu vgotickom slohu, ktorá mu dodala súčasnú podobu. Vdnešnej dobe je objekt sprístupnený verejnosti, a preto by ste ho nemali vynechať.

Pálava(25 km)

Táto oblasť patrí knajstarším osídleným miestam vČechách. VČeskej republike i toto miesto patrí k tým mnohým, ktoré by sa mohli pochváliť krásnou arozmanitou prírodou.

Zrúcanina hradu Templštejn(27 km)

Ako už naznačuje meno, hrad Templštejn vystaval rád templárov. Zaujímavé miesto sešte zaujímavejšou históriou musíte navštíviť aj vy. Určite sa tu budete cítiť ako pravý templár!

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Príchod na pobyt je možný od 14.30 hod.
  • Kupón nie je možné využiť od 20. 12. 2016 do 5. 1. 2017.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

74 €
137 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74 €
137 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
33
Práve prezerá 38 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí
40