Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Neváhajte a poďte spoznať nádherné mesto Budapešť, kde sa môžete ubytovať v krásnom hoteli Pólus***. Príďte si pozrieť krásy tohto mesta.

50
Popis ponuky

Tak už neváhajte a poďte spoznať nádherné mesto Budapešť, ktoré na vás na každom kroku dýcha jedinečnou atmosférou. Napríklad na ceste za starobylými pamiatkami, ktoré pripomínajú zlaté časy rakúsko-uhorskej monarchie, alebo pri výlete do slávnych kúpeľov, ktoré sú relaxačným rajom.

Hotel Pólus sa nachádza asi 8 km od centra Budapešti. Vďaka skvelej polohe hotela s dobre dostupnou verejnou dopravou sa do centra mesta dostanete do 30 minút. Ak chcete navštíviť okruh Hungaroring v Mogyoród, bude vás od neho deliť iba 10 km.

Ubytovanie

Hlavu zložíte v útulnom hoteli Pólus, ktorého hotelové izby a verejné priestory sú vybavené klimatizáciou. Všetkých 134 izieb je príjemne zariadených a majú káblovú televíziu, telefón s priamou voľbou a kúpeľňou so sprchou alebo vaňou. K dispozícii je aj výťah.

Stravovanie

Hotel disponuje vlastnou reštauráciou, kde vám budú podávané lahodné raňajky. Tie vám dodajú tú správnu energiu na potulky perlou Dunaja. Tešiť sa môžete na skutočnebohaté raňajky. V hotelovej reštaurácii si tiež vychutnátedrink s 25% zľavou pre oboch.

Wellness

Ak by ste zatúžili po troche pohybu, svoje telo môžete udržiavať vo forme vhotelovom fitness centre, kam máte neobmedzený vstup.

Hotel má vlastné parkovisko pre osobné automobily. K dispozícii je pre vás non-stop recepcia v hoteli, kde sa s personálom dohovoríte niekoľkými cudzími jazykmi. Môžete si vybrať aj niektoré z voliteľných služieb dostupných na recepcii: program, organizácia, City-tour/Sight-seeing, prenájom áut, zmenáreň a služby pre obchodníkov.

Hotel Pólus sa nachádza priamo vedľa nákupného centra Polus a iba 500 metrov od centra Ázie (najväčšie nákupné centrum svojho druhu v strednej Európe). Tieto zariadenia poskytujú širokú škálu maloobchodných predajní, zábavy, rovnako ako športové a stravovacie zariadenia. V centre Polus je kĺzisko, multikino, fitness centrá a herňa.

Mesto Budapešť

Budapešť, to jepouličná čardáš, tokajské víno a vôňa tradičných klobások. Tiež vás očaria miestne pamiatky, a to svojou veľkosťou a monumentálnosťou. Vďaka tomu, že sa na území Budapešti vystriedala rada kultúr a národností, nájdeme ich tu naozaj veľa. Vydať sa môžete do útulných kaviarničiek, štýlových barov, za tradičným vínom, pikantnými pochúťkami alebo do víru rodinnej zábavy vo Vidám parku.

ObrovskéNámestie hrdinovje známe najmä ako Pamätník tisícročia. Tento pomník pripomína tisícročia príchodu Maďarov do Karpatskej kotliny. Jadrom pamätníka je 36 metrov vysoký stĺp, na ktorého čele stojí postava archanjela Gabriela, ktorý sa podľa legendy v sne zjavil uhorskému kráľovi Štefanovi a ponúkol mu kráľovskú korunu.

Reťazový mostje najstarším a najznámejším mostom v Budapešti. Nechal ho postaviť šľachtic a politik István Széchényi po veľkých záplavách v 30. rokoch 19. storočia. 202 metrov dlhý most vznikal v rokoch 1839 až 1849. Počas druhej svetovej vojny bol však zničený a obnovy sa dočkal až v roku 1949, teda sto rokov po svojom dokončení.

Budapešť je prosteako stánok s lahôdkami, v ktorom si každý vyberie podľa svojej chuti.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

62 €
124 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
62 €
124 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 37 ľudí
42
40
37
Práve prezerá 35 ľudí