Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Fotoomladenie a hĺbkové čistenie kozmetikou z Mŕtveho mora. 5 balíčkov starostlivosti o pleť v salóne Nymfa pre dokonale krásnu pleť.

50
Popis ponuky

Naša pleť je každý deň vystavovaná škodlivým vplyvom, akými sú nečistoty či škodlivé slnečné žiarenie. Avšak aj uprostred nášho uponáhľaného života je dôležité, aby sme si spravili čas na starostlivosť o pleť a chránili jej prirodzenú krásu.

Starnutie nezastavíme, je to prirodzený proces, ale správnym, účinným a cieleným ošetrovaním pokožky môžeme oddialiť jeho fyziologické prejavy. V štúdiu Nymfa spájajú dokonalosť vysokokvalitných kozmetických ošetrení s najmodernejšími prístrojovými technológiami a s harmóniou synergií rúk.

1.krok: Vstupná konzultácia s kozmetičkou

2.krok: Povrchové čistenie pleti čistiacim pleťovým mliekom a vodou, ktoré klientku zbavia make-upu, mazu a nečistôt z vonkajšieho prostredia

3.krok: Diamantová dermabrázia umožňuje exfoliáciu (odstraňovanie suchej kože a odumretých buniek z pokožky) podporuje produkciu nových kožných buniek v najhlbšej vrstve kože. Táto procedúra tiež stimuluje tvorbu kolagénu, hĺbkovo prečistí póry, čím pozitívne pôsobí na štruktúru a vzhľad pokožky. (10 - 15 min.)

4.krok: Biolifting - špeciálne hlavice určené na tvár a okolie očí využívajú nízkoprúdovú energiu a dôsledne prijímajú a využívajú vlnovú dĺžku faradických 30 Hz na tvár, 20 Hz na oblasť okolia očí a laserové svetlo. Reaktivujú sa staré bunky, vypnú pokožku, vylepšujú tvárové kontúry, detoxikáciou a drenážou obnovujú energiu v pokožke, odstraňujú jemné vrásky a zvyšujú imunitu pokožky proti alergiám. Efektívne sťahujú póry, zmierňujú produkciu mazu a odstraňujú tmavé kruhy pod očami. (10 - 15 min.)

5.krok: Aplikácia ukľudňujúcej masky + intenzívne sérum s kmeňovými bunkami podľa typu pleti, z rady izraelskej kozmetiky Jeunesse, z výťažkami z Mŕtveho mora

6.krok: Nanesenie krému podľa typu pleti

7.krok: Úprava obočia

8.krok: Omnilux funguje ako vypínač pleti spúšťa prirodzené procesy, ktorých výsledkom je rejuvenizácia pokožky. Významne zvyšuje tvorbu kolagénu, reaktivuje bunky. Je veľa využívaný tiež k neinvazívnemu omladeniu tváre, krku i dekoltu, redukcií vrások a vypnutie pleti, urýchleniu hojenia a liečbe psoriázy. Ďalej je vhodný pre ošetrenie akné a aktinických keratóz. Lúče Omnilux účinne ničia baktérie spôsobujúce akné bez toho, aby v tele zapríčinili iné nežiaduce reakcie. Podporuje hojenie a v rámci fotodynamickej terapie skvelo funguje pri liečbe kožných nádorov. Pre čo najlepšie vstrebanie účinných látok sa pred nanášaním aplikuje na pokožku a vďaka priestorovo nastaviteľným LED panelom je celá ošetrovaná oblasť ožarovaná s rovnakou intenzitou zo všetkých strán. (15min.)

Po ošetrení pôsobí vaša pleť sviežejším, zdravším a mladistvejším dojmom. Pleť sa po ošetrení vďaka aplikácii vitamínových sér, peptidov, kyseliny hyalurónovej a ďalších aktívnych látok neustále vypína a je oveľa odolnejšia proti pôsobeniu voľných radikálov = výrazne sa spomaľujú účinky starnutia.

V štúdiu používajú izraelskú kozmetiku z Mŕtveho mora - Jeunesse.

Dermo kozmetika - PhytoCellTecTM - Kmeňové bunky

PhytoCellTecTM -

Najlepšie ocenená, revolučná účinná látka v Európe v boji proti starnutiu kože. Rastlinné kmeňové bunky získané zo švajčiarskych jabloní, ktoré majú schopnosť sa regenerovať. Kmeňové bunky obsahujú epigenetické faktory, ktorých funkciou je udržiavať vlastné obnovenie kmeňových buniek. Sú začlenené do kozmetických výrobkov s cieľom zabezpečiť dlhovekosť buniek, čo vedie k úžasnému Anti Aging efektu. Rad je založený na prírodných ingredienciách, teda bez: parabénov a iných syntetických látok.

PhytoCellTecTM
 • Chráni životnosť kožných kmeňových buniek
 • Zachováva mladistvý vzhľad a vitalitu pleti
 • Viditeľne redukuje hĺbku vrások

Okrem toho rad kombinuje niektoré z najlepších Anti Ageing aktívnych látok:
 • MATRIXYLTM 3000 - pre výrazné zníženie vrások
 • CHRONODYNTM - poskytuje energiu pre bunky
 • IDEALIFTTM - bojuje proti ovisnutej koži
 • CHROMOCARETM - pre žiariaci efekt
 • EASYLIANCETM - pre okamžitý lifting a spevňujúci účinok

Fotoomladenie - E-LIGHT metóda 60 minút

Vekom v našej pokožke ubúda kolagén a elastín, pokožka sa stáva menej elastickou a pružnou. Aby sme ju dokázali udržať v relatívne dobrom stave, treba jej venovať pozornosť už pri prvých príznakoch ochabovania a prvých vráskach. V dnešnej dobe sú možnosti zlepšovať stav pokožky veľmi rozsiahle. Medzi najžiadanejšie procedúry prístrojového ošetrenia patrí prístrojové čistenie pleti tzv. mikrodermabrázia. Dochádza pri nej ku

komplexnému povrchovému čisteniu pokožky. Ošetrenie možno nazvať aj bunková obnova, pretože pokožka sa zbavuje odumretých buniek a lepšie prijíma všetky následné ošetrenia.

Priebeh ošetrenia:
 • odlíčenie a tonizácia
 • bunková obnova - diamantová mikrodermabrázia
 • revitalizačná maska s kyselinou hyalurónovou
 • fotolifting tváre
 • anti ageing serum
 • morská alginátová vyživujúca maska
 • kaviárová maska na krk a dekolt
 • úprava obočia
 • záverečný krém
 • doba ošetrenie je približne 60 minút

14,90 €
30 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
14,90 €
30 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

79
58
61
64