Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vychutnajte si krásy a pamiatky Berlína s netradičným ubytovaním v hotelových vežičkách hotela Holi-Berlín. Pobyt na 3 dni s raňajkami.

44
Popis ponuky

HOLI-Berlin Vám ponúka netradičné ubytovanie v útulných hotelových vežičkách. Veže obsahujú tri podlažia vrátane sprchovacieho kúta, WC a izby. Pobyt vo vežičke je vhodný pre 2 až 4 osoby.

Vychutnajte si Berlín s netradičným ubytovanímImpozantné veže hotela. Trojposchodové hotelové vežičky určené na bývanie i spanie

Hotelová veža zaručuje nezabudnuteľný zážitok. HOLI-Berlin vo štvrti Lichtenberg, zelenej rezidenčnej štvrti, napriek tomu v centre mesta. Stanica metra je cca. 750 metrov od hotela a Alexanderplatz je iba 15 minút jazdy metrom.

Bohaté raňajky formou bufetu, každé ráno v salóniku, ktorý ponúka živé farby, kožené sedačky a krb

Útulné zariadené vežičky pre 2 až 4 osoby

Sociálne zariadenie je súčasťou každej vežičky

Výborný spánok v zaujímavom prostredí. Manželská posteľ, mäkké vankúše, prikrývky, úložný priestor, malý nočný stolík, lampa, strešná terasa s stoličkami.

Ubytovanie pre 2 osoby s raňajkami. Pobyt si môžete predĺžiť na 6 dní zakúpením 2 kupónov

  • Voucher je platný 12 mesiacov od jeho vydania. Zakúpte si krásny pobyt, napríklad ako darček a prekvapenie pre Vašich najbližších.

Atrakcie Berlína na dosah od hotelových vežičiek.

Navštívte v Berlíne pamiatky, divadlá, opery, filharmóniu, Katedrálu svätej Hedvigy, múzeá (Egyptské múzeum, Židovské múzeum), a mnohé ďalšie skvosty nemeckej metropoly.

Berlín je významným centrom kultúry, vedy, politiky. V Berlíne sa oplatí navštíviť najznámejšie a najväčšie námestia napr. Alexanderplatz. Známa Unter den Linden „Ulica pod lipami“ je bulvár v centre mesta.
105 €
189 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
105 €
189 €

Kúpené
7x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
Práve prezerá 39 ľudí
40
60
38