Relaxujte v prostredí Severného Holandska a spoznajte krásu a kultúru tejto oblasti. Pobyt pre dvoch v štýlovom 3* hoteli na brehu kanála.

Popis ponuky
Pobyt 35 km od Amsterdamu v 3* Hoteli Nautisch Kwartier. Relaxujte v prostredí Severného Holandska a spoznajte krásu a kultúru tejto oblasti. Turisticky atraktívne prostredie a malebná krajina Vás budú sprevádzať potulkami Holandskom.

Hotel-Restaurant Nautisch Kwartier 3*** sa nachádza v nádhernej lokalite v Huizen v Severnom Holandsku, v bezprostrednej blízkosti Fletcher De Kalkovens, hotel bol otvorený 1. apríla 2012.

Budete cítiť ako doma v okamihu, keď spoznáte hotel-Restaurant Nautisch Kwartier. Hotel vyžaruje atmosféru pokoja a relaxácie aj vďaka použitia prírodných materiálov.

Interiéry možno označiť ako teplé a nadčasové. Atraktívne hnedé a sivé odtiene sú dominantné farby. Robustná dubová podlaha, žalúzie na okná a drevené obloženie zvýrazňujú námornú tému. Hotel ponúka 80 príjemných izieb a apartmánov.

Relax pri krbe v reštaurácii J a Riva Wine Lounge, gurmánska reštaurácia, vináreň a salónik a niekoľko multifunkčných hál v hoteli

J Reštaurácia je kulinárske centrum hotela. Jedálny lístok je inšpirovaný francúzskou a stredomorskou kuchyňou

Reštaurácia používa predovšetkým suroviny dopestované na holandskej pôde

Vychutnajte si lahodný pohárik kvalitného vína a zároveň relaxáciu v modernom a atraktívnom prostredí

Hotel-Restaurant Nautisch Kwartier 3***
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
2x
Vyprší:
o 23 h.
Poskytuje:


107 €
178 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať