Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásne chvíle v krásnom meste. Romantická dovolenka pre 2 osoby v 3* hoteli, ktorý sídli v starobylom paláci pri Benátkach s raňajkami.

48
Popis ponuky

Relais Alcova del Doge v Mira je romantický 3-hviezdičkový očarujúci hotel, ktorý sídli v starobylom paláci z devätnásteho storočia v srdci nádhernej Riviera del Brenta, čo je tradičné rekreačné bydlisko benátskych šľachticov a stále populárna turistická atrakcia plná nádherných benátskych víl, ktoré stoja za výlet.

Krásny pobyt pri Benátkach s platnosťou voucheru 12 mesiacov vydania

Relais Alcova del Doge 3*** Superior

Pobyt pre 2 osoby s raňajkami pri brehu rieky

V cene kupónu máte aj pestré a lahodné raňajky v útulnom, ale zároveň v štýlovom prostredí

Izby sú romanticky, vkusne a nápadito zariadené. Nábytok bol starostlivo vybraný z antických štýlov v rôznom farebnom prevedení s cieľom vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru, vrátane všetkých vymožeností, ako je klimatizácia, LCD TV, trezor a chladnička s nápojmi.

Z okien kúpeľne môžete obdivovať nádherný výhľad na nádvorie, park, historické vily a tečúcu rieku Brenta, ktorá vám dodá skutočný pocit pokoja a odpočinku. Všetky kúpeľne majú aj sušič vlasov.

Krásne chvíle v krásnom meste

Benátky (15 km) a Padova (20 km) sú plné pamiatok a atrakcií. Pohodlné verejné autobusy odchádzajú cca. každú polhodinu a zastavujú iba 200 metrov od hotela.

Nezabudnuteľný výlet do Benátok

Stále je čo navštíviť až do večerných hodín

Relais Alcova del Doge 3*** Superior je len 15 km od vlakovej stanice Benátky Mestre, 20 km od letiska v Benátkach a 15 km od prístavu v Benátkach. Transfer z hotela je k dispozícii za poplatok na vyžiadanie.
125 €
240 €

Vyprší
31.5.2017
Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
125 €
240 €

Vyprší
31.5.2017
Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Prejsť na ponuku
Zdielať ponuku

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 38 ľudí
33
18
Práve prezerá 36 ľudí
39
Práve prezerá 40 ľudí