Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Krásne chvíle v krásnom meste. Romantická dovolenka pre 2 osoby v 3* hoteli, ktorý sídli v starobylom paláci pri Benátkach s raňajkami.

48
Popis ponuky

Relais Alcova del Doge v Mira je romantický 3-hviezdičkový očarujúci hotel, ktorý sídli v starobylom paláci z devätnásteho storočia v srdci nádhernej Riviera del Brenta, čo je tradičné rekreačné bydlisko benátskych šľachticov a stále populárna turistická atrakcia plná nádherných benátskych víl, ktoré stoja za výlet.

Krásny pobyt pri Benátkach s platnosťou voucheru 12 mesiacov vydania

Relais Alcova del Doge 3*** Superior

Pobyt pre 2 osoby s raňajkami pri brehu rieky

V cene kupónu máte aj pestré a lahodné raňajky v útulnom, ale zároveň v štýlovom prostredí

Izby sú romanticky, vkusne a nápadito zariadené. Nábytok bol starostlivo vybraný z antických štýlov v rôznom farebnom prevedení s cieľom vytvoriť príjemnú a útulnú atmosféru, vrátane všetkých vymožeností, ako je klimatizácia, LCD TV, trezor a chladnička s nápojmi.

Z okien kúpeľne môžete obdivovať nádherný výhľad na nádvorie, park, historické vily a tečúcu rieku Brenta, ktorá vám dodá skutočný pocit pokoja a odpočinku. Všetky kúpeľne majú aj sušič vlasov.

Krásne chvíle v krásnom meste

Benátky (15 km) a Padova (20 km) sú plné pamiatok a atrakcií. Pohodlné verejné autobusy odchádzajú cca. každú polhodinu a zastavujú iba 200 metrov od hotela.

Nezabudnuteľný výlet do Benátok

Stále je čo navštíviť až do večerných hodín

Relais Alcova del Doge 3*** Superior je len 15 km od vlakovej stanice Benátky Mestre, 20 km od letiska v Benátkach a 15 km od prístavu v Benátkach. Transfer z hotela je k dispozícii za poplatok na vyžiadanie.
125 €
240 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
125 €
240 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

57
Práve prezerá 35 ľudí
55
18
18