Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Luxusný wellness pobyt s polpenziou v hoteli Venus*** v unikátnom maďarskom meste Zalakaros, len 100 metrov od miestnych termálnych kúpeľov.

54
Popis ponuky

Rodinný a komfortný, to jehotel Venus***s hotelovým barom a reštauráciou s terasou, ktorý sa nachádza asi 100 metrov od vstupu do termálnych kúpeľov.

Ubytovanie

Hlavu zložíte v komfortne zariadených izbách, ktorémajú TV, minibar, telefón, trezor, klimatizáciu, WC a balkón. Určite sa tu budete cítiť relaxačne a starosti zahodíte za hlavu.

Stravovanie

Hladé brušká nepocítite. V rámci kupónu máte bufetovéraňajky, obedy výberom z menuavečere formou bufetusi viete dokúpiť za 7 €/večera/osoba. Takže,jó étvágyat !

Wellness

Vo wellnesscentre sa nachádza krytý bazén (28 °C), vonkajší bazén (24 °C), vírivka, saunovacia zóna s fínskou saunou (90 °C) a parným kúpeľom (60 až 70 °C). Všetko je vám k dispozícii neobmedzene.

Zalakaros

Zalakarosje mestečko v grófstve Zala v Maďarsku.Slávny je hlavne vďaka svojim termálnym kúpeľom, ktoré sú tu od roku 1967.Ten rok sa tu totiž pokúšali objaviť ložisko ropy, keď z vnútra zeme vytryskol 96 °C horúci termálny prameň.

Medicínsky overená voda sa osvedčila ako veľmi účinná pri liečbe chronickej artritídy, gynekologických a reumatických ochorení a pri rekonvalescencii po operáciách.

Zalakaros jemesto s najväčším počtomkvetín v celom Maďarsku.Ako kúpeľná oblasť je mestečko aj vzhľadovo prispôsobené svojmu liečebnému účelu.Jeho okolie ale ponúka aj veľa prírodných divov.Termálne kúpele sú srdcom Zalakarosu, kde si príde na svoje každá veková skupina. Kúzlo Zalakarosu však nespočíva iba v liečivej vode, preto príďte objaviť aj ďalšie miestne zázraky!

Za pekného počasia stojí za to vyjsť von z hotela a vydať sa na prechádzku do jedného z mnohých kúpeľných parkov, alebo aj mimo mesta. A ak by začal viať jesenný vetrík alebo rovno snežiť, verte, bude to romantické.

V blízkych dedinkách si môžete v teplejších dňoch vyskúšať aj jazdu na koni, bicykli, zarybárčiť si, alebo ísť na lov.Blízko Zalakarosu leží tiež jazero Malý Balaton a ostrov Kányavár, alebo byvolie rezervácie v Kápolnapuszta.Môžete navštíviť tiež zrúcaniny katedrály v Zalavár.Všetky tieto výlety sa dajú zvládnuť.

Dodatky:

  • Zariadenie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Počas víkendu príplatok 6,50 €/osoba/noc.
  • Príplatok 8 €/osoba/noc počas hlavnej sezóny vtermínoch

    28. 10. – 6. 11. 2016, 24. 12. 2016 – 3. 1. 2017, 14. 4. – 17. 4. 2017.
  • Príplatok 80 €/osoba/noc za silvestrovskú noc 31. 12. 2016.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • Ak nemáte auto, nevadí! Nájdite si vhodnývlakový alebo autobusový spoj.

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

33
33
Práve prezerá 36 ľudí
40
Práve prezerá 40 ľudí
40