Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Príjmite pozvanie a nechajte sa unášať tónmi a capelly na festivale Zoom+. O ubytovanie sa postará hotel Spectrum v Trnave.

21
Popis ponuky

Hotel Spectrum ponúka komfortné hotelové ubytovanie v 37 dvojposteľových izbách s možnosťou prístelky vo všetkých izbách a v 3 apartmánoch.

Izby sú vybavené vlastným sociálnym zariadením, kúpeľnou so sprchovacím kútom, televízorom, bezplatným wi-fi. Parkovanie na parkovisku priamo pred hotelom Spectrum je bezplatné. Z izieb je pekný výhľad na okolie mesta Trnava.

Hotel je známy svojou chutnou kuchyňou a príjemnou reštauráciou, ktoré sú vďaka svojmu spoľahlivému personálu a kvalitnej technológii dodávateľom stravy pre mnohé podniky a organizácie.

V priestoroch klimatizovanej reštaurácie s kapacitou 90 miest má zákazník možnosť kvalitného stravovania v podobe denného menu alebo jedál na objednávku z jedálneho lístku. Taktiež je možné si vybrať zo širokej ponuky nápojov a posedieť si v príjemnom prostredí s priateľmi, alebo si vychutnať športové prenosy na televíznej obrazovke, či využiť bezplatné internetové wi-fi pripojenie pre hostí reštaurácie.

Priestory reštaurácie sú obľúbeným miestom usporadúvania rôznych spoločenských akcií ako sú recepcie, bankety, svadby, rodinné oslavy a udalosti, firemné večierky. Pre uzavretú spoločnosť ponúkajú priestory salóniku s kapacitou 16 a 8 miest pre usporadúvanie rôznych školení, prezentačné akcie, menšie oslavy a posedenia.

Zoom+ … priblížiť … zaostriť … a urobiť SI obraz

Neplatí len vo fotografickom ponímaní ale aj v hudbe.

Už po deviaty rok vás organizátori na prelome septembra a októbra pozývajú do sály kina Hviezda, aby ste si oddýchli od metského hluku a denného zhonu a ponorili sa do súzvuku ľudských hlasov.

O tom je a cappella spev – spev bez použitia nástrojov. Tento rok sa predstavia 3 skupiny, ktoré stavili na emócie a kontakt s publikom.

Piatok 30.septembra odštartuje rakúska skupina Triu – 3 hlasy, jeden zvuk. Ich špecifickosťou je experimentovanie s hlasom a improvizácia. Tento rok Triu oslavuje 15. narodeniny aj vystúpením na Zoom+ festivale. Ako druhá v poradí vystúpi skupina The Quintessence z Gruzínska, ktorá je vysoko oceňovaná ako jazzová vokálna formácia. Len 4-ročná skupina má na svojom konte viacero cien z renomovaných a cappella festivalov po celom svete.

Sobota 1.októbra sa ponesie v štýle "bez hraníc" - to je preklad názvu hlavného hosťa.

Vďaka spolupráci s festivalom Fool Moon v maďarskom Szegede a s novým Praha a cappella festivalom sa aj tento rok podarilo pozvať výnimočného hosťa z Fínska – vokálnu skupinu Rajaton. Vokálna skupina Rajaton je v a cappella svete ako Beatles pre rockových fanúšikov. Sextet spevákov prináša na pódium poctivý pop, ktorým premosťujú klasickú a mainstream konvenciu. Ich schopnosť zabávať inspiruje a ich energia infikuje!

Príďte sa teda 30.septembra a 1.októbra zabaviť a nainfikovať dobrou muzikou do kina Hviezda. Koncerty začínajú o 19.00 hod.
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

54
51
57
Práve prezerá 37 ľudí
56
Práve prezerá 38 ľudí