Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Diamantová dermabrázia patrí medzi najlepši formy povrchového pílingu kože. Pomáha pri akné, rozšírených póroch, jazvách či škvrnách.

Sofia Bene
0 / 5
65
Popis ponuky

Krásna pleť plná života, vďaka ktorej vám nebudú veriť váš vek. Luxusný balíček hĺbkového ošetrenia pleti, vďaka ktorému bude vaša pleť jemná, hladká a bude žiariť mladosťou.

Diamantová dermabrázia patrí medzi najefektívnejšie formy povrchového pílingu kože. Pomáha pri akné, rozšírených póroch, jazvičkách či pigmentových škvrnách. Krásne vyhladí a zjedntí pleť.

Mikrodermabrá­zia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný po­cit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Ošetrenie trvá cca 30 minút a zahŕňa:

  • Ultrazvukový peeling
  • Diamantová mikrodermabrázia
  • Vyživujúca maska
  • Koncentrovaná kyselina hyalurónová
  • Záverečný krém

Sofia Bene je moderné centrum s tímom profesionálov, ktorí sa vždy postarajú o vaše pohodlie a dobrý pocit. Po návšteve tohto štúdia sa budete cítiť ako znovuzrodení. Príďte a nachajte sa rozmaznávať. Komplexná starostlivosť o celé telo je úžasný zážitok, ktorý si budete chcieť čoskoro zopakovať.

www.sofia-bene.sk
9,90 €
28 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
9,90 €
28 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

58
79
60
64