Diamantová dermabrázia patrí medzi najlepši formy povrchového pílingu kože. Pomáha pri akné, rozšírených póroch, jazvách či škvrnách.

Mrzí nás to, ale platnosť tejto ponuky už vypršala.
Sofia BeneBratislava
Bez recenzie
Popis ponuky
Krásna pleť plná života, vďaka ktorej vám nebudú veriť váš vek. Luxusný balíček hĺbkového ošetrenia pleti, vďaka ktorému bude vaša pleť jemná, hladká a bude žiariť mladosťou.

Diamantová dermabrázia patrí medzi najefektívnejšie formy povrchového pílingu kože. Pomáha pri akné, rozšírených póroch, jazvičkách či pigmentových škvrnách. Krásne vyhladí a zjedntí pleť.

Mikrodermabrá­zia patrí k menej agresívnym metódam zlepšenia vzhľadu pleti. Je to dermatologická terapeutická metóda určená na odstránenie povrchových vrstiev pokožky a odumretých kožných buniek, ktorá súčasne podporuje produkciu nových buniek v hlbších vrstvách pokožky. Výsledkom je neprekonateľný po­cit odľahčenej a jemnej pleti, stimulácia kolagénnej siete spojená so zlepšením textúry kože a jej vzhľadu, redukcia pórov s odstránením ich obsahu.

Ošetrenie trvá cca 30 minút a zahŕňa:

  • Ultrazvukový peeling
  • Diamantová mikrodermabrázia
  • Vyživujúca maska
  • Koncentrovaná kyselina hyalurónová
  • Záverečný krém

Sofia Bene je moderné centrum s tímom profesionálov, ktorí sa vždy postarajú o vaše pohodlie a dobrý pocit. Po návšteve tohto štúdia sa budete cítiť ako znovuzrodení. Príďte a nachajte sa rozmaznávať. Komplexná starostlivosť o celé telo je úžasný zážitok, ktorý si budete chcieť čoskoro zopakovať.

www.sofia-bene.sk
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať