Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Pobyt na 3-4 dni v meste kultúry, histórie a vied. Navštívte krásne mesto Berlín a ubytujte sa v 3* hoteli kúsok od Brandenburskej brány.

28
Popis ponuky

Či už idete na služobnú cestu alebo mini dovolenku - 3* Hotel Delta Delta am Potsdamer Platz s centrálnou polohou je ideálnym miestom pre Vašu návštevu Berlína. Zaujímavými miestami v okolí sú napr. Potsdamer Platz, Brandenburská brána, Nová Národná Galéria, Berlínska Filharmónia a Kurfuerstendamm - preslávený bulvár s množstvom kaviarní, reštaurácií a luxusných butikov.

Navštívte v Berlíne pamiatky, divadlá, opery, filharmóniu, múzeá (Egyptské múzeum, Židovské múzeum), Katedrálu svätej Hedvigy a mnohé ďalšie skvosty nemeckej metropoly.

"Srdečne Vás vítame v hotela Delta, ktorá sa nachádza v blízkosti Potsdamer Platz".

Hotel Delta***

Vychutnajte si Berlín v 3* hoteli Delta

Po pokojnom spánku, začnete svoj deň posilňujúcimi raňajkami. Ranné vtáčatá si môžu vychutnať raňajky formou bufetu už od 7.00 hod. a spáči až do 10.00 hod. Počas víkendu sú raňajky od 8:00 do 11:00.

Elegantne zariadené izby v ktorých sa budete cítiť príjemne

Všetky izby sú vybavené sprchou a WC, rádio, káblová televízia, bezdrôtové LAN pripojenie na internet a telefón so záznamníkom Vám budú k dispozícii.

3* Hotel Delta v Berlíne sa teší na Vašu návštevu

Berlín je významným centrom kultúry, vedy, politiky. V berlíne sa oplatí navštíviť najznámejšie a najväčšie námestia napr. Alexanderplatz. Známa Unter den Linden „Ulica pod lipami“ je bulvár v centre mesta. V strede mesta nájdete Potsdamer Platz, ktoré je súčasťou modernej časti mesta. Berlín je výborne napojený na celonemeckú aj európsku sieť diaľnic. Vybudovaná sieť mestskej hromadnej dopravy v Berlíne patrí k najhustejším medzi európskymi metropolami.

Vychutnajte si Berlín pri pobyte priamo v centre !
159 €
220 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
159 €
220 €

Kúpené
2x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

59
18
40
23