Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavte krásu mesta Varšava. Luxusný pobyt pre 2 osoby v 5* hoteli Regent v centre mesta s raňajkami a dieťa do 12 r. zadarmo.

35
Popis ponuky

Moderný Regent Warsaw Hotel 5* sa nachádza v centre Varšavy na západnom brehu Visly. Historické centrum, obchodná štvrť a mnoho ďalších zaujímavých miest nájdete len niekoľko minút jazdy od hotela. Letisko sa nachádza 15 minút jazdy od hotela.

Objavte krásu mesta. Navštívte Lazienski Park, monumentálny kráľovský hrad, unikátne kostoly, malé a útulné kaviarne, reštaurácie. Foto: www.warsawtour.pl

Varšava ponúka turistom mnohé aktivity aj počas zimného obdobia. Foto: www.warsawtour.pl

Regent Warsaw Hotel 5*

Luxusný Regent Warsaw Hotel 5* ponúka 246 ubytovacích jednotiek. Hostia hotela sú vítaní v hale s 24 hod. recepciou. Využiť môžete aj služby úschovne batožiny, trezor, zmenáreň, pripojenie k internetu. V hoteli nájdete reštauráciu, kaviareň, bar, raňajkovú miestnosť.

Hotel ponúka pohodlné, elegantné izby s krásnym výhľadom na mesto. Izby boli navrhnuté pre maximálny komfort

Vybavenie izieb: kúpeľňa, sprchový kút, vaňa, fén, satelitná káblová TV, rádio, pripojenie na internet, minibar, chladnička, klimatizácia, trezor, čaj / kávovar, bezbariérový prístup - (rezervovať vopred)

Terasa je dôležitým miestom, kde si vychutnáte jedlo pod holým nebom. Hostia aj tu získajú skvelý pocit z dovolenky. Pre deti je pripravený aj detský kútik

Jedinečná atmosféra na terase je dotvorená množstvom zelene s aromatickými stredomorskými bylinkami, sezónnymi farbami, lampiónmi

Vychutnajte si kulinárske zážitky v Regent Warsaw Hotel 5*. Venti-tre reštaurácia sa špecializuje na stredomorskú kuchyňu, ale ponúka aj široký výber talianske jedlá, čerstvé ryby, morské plody, domáce cestoviny, rizota, grilované múso a kvalitné výberové vína. Reštaurácia Vám ponúka chute stredomorskej, ale aj poľskej kuchyne.

Dizajn reštaurácie kombinuje drevo s oceľou, tehlou a sklom a je sústredená okolo osobitej otvorenej kuchyne, ktorá umožňuje hosťom vidieť ako kuchári reštaurácie pripravujú jedlo, zatiaľ čo Vy si vychutnávate vône a kulinársku šou. Reštaurácia ponúka kvalitné vína z celého sveta.

K vybaveniu hotela patrí krytý bazén, moderné fitness. Ďalšie služby hotela: parkovanie, úschovňa bicyklov, batožiny, stráženie detí, prekladateľské služby, izbový servis, práčovňa, kadernícky salón.

Moderný Regent Warsaw Hotel 5* Vám ponúka aj konferenčné priestory

Staré mesto ma pripravené pre turistov aj nezabudnuteľné panorámy. Foto: www.warsawtour.pl

Využite skvelú akciu na pobyt v 5* hoteli s kupónom platným až do 31.03.2017.

Hotel Regent Warsaw***** sa teší na Vašu návštevu.
169 €
261 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
169 €
261 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

38
34
38
60