Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Do Berlína za zábavou s ubytovaním v Hoteli Delta***. Vyberte sa aj vy do Berlína, ktorého atrakcie vyhľadáva čoraz viac Slovákov.

32
Popis ponuky

Tiergarten je pokojná štvrť plná medzinárodných ambasád, pomenovaná po veľkom mestskom parku umiestnenom medzi bývalým východným a západným Berlínom. Nájdete tu zaujímavé miesta ako Potsdamer Platz, Novú národnú galériu, Berlínsku filharmónia či Kurfürstendamm - prestížnu ulicu lemovanú stromami s mnohými kaviarňami, reštauráciami a luxusnými butikmi.

Stanica metra Kurfürstenstraße sa nachádza v bezprostrednej blízkosti hotela a poskytuje rýchly a jednoduchý prístup k obľúbeným pamätihodnostiam v centre mesta.

Hotel Delta je príjemným 3-hviezdičkovým hotelom, ktorý ponúka komfortné ubytovanie priamo v srdci Berlína, len kúsok od námestia Potsdamer Platz. Ide o nefajčiarsky hotel s 24-hodinovou recepciou a bezplatným Wi-Fi. Parkovanie nie je zahrnuté v cene, je však možné dokúpiť si ho na mieste.

Štandardné izby sú jednoducho zariadené a zdobia ich výrazné farby, vzorované tkaniny a umelecké diela na stenách. K vybaveniu patrí káblová TV, písací stôl a vlastná kúpeľňa so sprchou.

Cena pobytu zahŕňa aj raňajky formou bufetu, ktoré sa podávajú v hotelovej reštaurácii.

Brandenburská brána patrí k najznámejším pamiatkam v Berlíne a stojí v centre mesta na rozhraní ulíc Straße des 17. Juni (Ulica 17. júna) a Unter den Linden (Pod lipami). Stavba je vyzdobená ornamentmi, ktoré zobrazujú okrem iného rôzne výjavy z Herkulovho života, rímskeho boha Marsa a bohyne Minervy. Brána je korunovaná 5 metrov vysokou sochou predstavujúcou okrídlenú bohyňu víťazstva, ktorá vchádza do mesta na štyrmi koňmi ťahanom voze.

Museum Island

Nádherné umelecké dielo, ktoré tvorí súbor piatich svetoznámych múzeí na ostrove v rieke Spree. Od roku 1999 je múzejný komplex v centre Berlína považovaný za jediný architektonický a kultúrny súbor, ktorý je zároveň súčasťou svetového kultúrneho dedičstva UNESCO.

Alexanderplatz

Jedno z najznámejších a najväčších námestí s množstvom obchodov a podnikov v hlavnom meste Nemecka. Leží v centrálno-východnej časti mesta a je významným dopravným uzlom, kde sa stretáva niekoľko hlavných tepien cestnej dopravy. Denne sa tu mihne vyše 360 000 návštevníkov.

Televízna veža

S výškou veže 368 metrov ide o štvrtú najvyššie voľne stojacu stavbu v Európe (po moskovskej veži Ostankino, kyjevskej televíznej veži a veži v Rige). Nachádza sa tu pozorovateľňa a otáčajúca sa reštaurácia v strede gule. Pozorovateľňa je vo výške 204 metrov nad zemou a viditeľnosť je 42 km počas jasného dňa. Reštaurácia, ktorá sa otočí raz za 20 minút, funguje len niekoľko metrov nad pozorovateľňou.

Berlínska zoo

Nový domov tu našlo vyše 15 000 zvierat, čo je najvyšší počet zvierat v zoo na celom svete. Berlínska zoo patrí k najnavštevovanejším záhradám na svete, ročne do nej zavítajú až 3 milióny návštevníkov. Obria budova s ​​akváriami a teráriami obsahuje napríklad aj nádrž so žralokmi a koralovými útesmi.

Berghain

Berlín je aj mestom nočnej zábavy. V budove neďaleko železničnej stanice Berlin Ostbahnhof, kde pôvodne fungovala elektráreň, dnes sídli jeden z najznámejších nočných klubov na svete - Berghain. Zaujímavosťou je nekončiaca zábava, ktorá začína v piatok večer, pričom ostať môžete až do pondelka. Na svoje si prídu najmä priaznivci elektronickej hudby, vďaka netradičným a obrovským priestorom budovy si návštevníci pochvaľujú jedinečný akustický zážitok. Legendárnymi sú aj dlhé rady záujemcov pred vstupom do klubu a jeho nekompromisný personál, ktorý si dôkladne vyberá, koho pustí dnu a koho nie. Ak budete mať kúsok šťastia, zažijete večer, na ktorý len tak ľahko nezabudnete...

www.hotel-delta.com
149 €
220 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
149 €
220 €

Kúpené
1x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

37
53
57
Práve prezerá 41 ľudí
40
Práve prezerá 38 ľudí