Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Uniknite ruchu mesta do krásnej prírody južných Čiech. Skvelý 3-5 dňový wellness pobyt v penzióne U lesa v Českých Budejoviciach.

50
Popis ponuky

Tak, príroda či mesto? Ak nedá táto otázka spať ani vám, prestaňte ju riešiť a vyrazte do penziónu U lesa, ktorý nájdete na pokojnom mieste na okraji Budějovíc, kde vás nebude nič rušiť, ale zároveň sa behom chvíle dostanete do centra mesta. Medzi najbližšie zaujímavé výletné ciele, okrem samotného mesta, rozhodne patrí ZOO Ohrada a zámok Hluboká.

Ubytovanie

Ubytovaní budete v útulne zariadených izbách s možnosťou prístelky. Sociálne zariadenia sú spoločné pre tri dvojlôžkové izby, rovnako ako kuchynka s chladničkou, mikrovlnnou rúrou a prípojkou na internet.

Stravovanie

Hladní tu rozhodne nebudete. V dosahu 10 minút pešo nájdete reštauráciu a pivnicu. Do 30 minút pohodovej pešej chôdze dôjdete až do centra Českých Budějovíc, kde nájdete nespočetné množstvo reštaurácií a obchodov.

Wellness

Priamo na mieste si ale aj poriadne oddýchnete, a to vďaka 30 minútam stráveným na terapeutickom ležadle s jade kameňmi a turmalínmi. Okrem toho je pre vás pripravená tiež 30-minútová masáž podľa výberu, svetelná terapia polarizovaným svetlom a neobmedzený vstup do infrasauny.

Tipy na výlety

České Budějovice (penzión sa nachádza priamo v meste)

České Budějovice sú metropolou južných Čiech. Mesto je obklopené veľkým množstvom rybníkov a leží na sútoku riek Vltavy a Malše. Pravidelný pôdorys štvorcového námestia patrí k vrcholom stredovekého urbanizmu v českých krajinách. Majestátna Čierna veža v centre je povinnou zastávkou každého trochu fyzicky zdatného návštevníka juhočeskej metropoly.

Lanový park Máj (200 m)

Vo vzdialenosti cca 200 m od penziónu nájdete lanový park, ktorý má dve rôzne obtiažnosti s viac ako 40 prekážkami. Niektoré sú až 12 metrov nad zemou, zakončené sú 79 metrov dlhou lanovkou. Adrenalín a sústredenie, vysunuté lávky, rebríky, siete– jednoducho poriadna dávka zábavy.

Zámok Hluboká nad Vltavou (11 km)

Len kúsok a môžete vstúpiť do rozprávky. Zámok Hluboká nad Vltavou totiž vyzerá, akoby práve z jednej vyskočil. Užite si prehliadku bohatých interiérov a zámockého parku. Súčasná podoba zámku vznikala počas rokov 1840 až 1871 a veľkým vzorom prestavby sa stal kráľovský zámok Windsor.

Chcete sa pozrieť na nové miesta? Prečítajte si ďalšie TOPtipy na výletyvtejto oblasti.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

44 €
88 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
44 €
88 €

Kúpené
5x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

40
57
40