Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavte Pisu! Pobyt pre dvoch s raňajkami v komfortnom 4* Park hoteli California len 3 km od svetoznámej šikmej veže v Taliansku.

45
Popis ponuky

Park Hotel California**** je otvorený po celý rok a ideálnym miestom pre kultúrne výlety, pre podnikanie alebo celkovú relaxáciu. Hotel sa nachádza len 3 km od šikmej veže v Pise. Kupón je platný do 31.03.2017.

Hotel sa nachádza len 3 km od šikmej veže v Pise, neďaleko od Torre del Lago, letného sídla veľkého hudobníka Giacoma Pucciniho, kde sa Puccini Festival koná každý rok.

Park Hotel California**** má bezplatné parkovisko a je dobre dostupný aj mestskou hromadnou dopravou

Park Hotel California**** vzhľadom k svojej závideniahodnej zemepisnej polohe je ideálnym východiskovým miestompre návštevu perálToskánska, ako je Pisa, Florencia, Lucca, Siena, Volterra, región Chianti ako aj ostrov Elba.

Park Hotel California****

Ubytovaní budete v pohodlnej dvojlôžkovej izbe s kúpeľňou

Všetky izby sú vkusne zariadené. Všetky izby majú vlastnú kúpeľňu s vaňou alebo sprchovým kútom, klimatizáciou, satelitnou TV, trezorom

Raňajky máte zahrnuté v kupóne, polpenziu i plnú penziu si môžete doplatiť priamo v hoteliHotelová reštaurácia ponúka svojim hosťom menu postavené z tradičnej toskánskej kuchyne, plné miestnych chutí, ktoré sú známe po celom svete.

Vychutnajte si pestré dobroty toskánskej kuchyne

Hotel obklopuje veľkolepý park z borovíc a cédrov, ktorý ponúka výborné príležitosti na relaxPobyt len len 3 km od šikmej veže v Pise

Park Hotel California**** sa teší na Vašu návštevu.
165 €
300 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
165 €
300 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

61
40
45
Práve prezerá 38 ľudí
64
Práve prezerá 38 ľudí