Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Skočte si do kúzelných Mariánských Lázní, kde na vás čaká obľúbená komfortná rezidencia Apartmány Hamelika s plne vybavenou kuchynkou.

50
Popis ponuky

Apartmány Hamelika ležia vcentre kúpeľnej časti Mariánských Lázní, pričom hlavnú promenádu máte „na skok“ len na necelých 100 metrov. Príjemné prostredie, čarovné okolie arozličné možnosti aktívneho odpočinku – to je správna dovolenka.

Ubytovanie

Odpočiniete si vkomfortne zariadených apartmánoch, ktorých je tu až 10. Každý apartmán disponuje pohodlnou manželskou posteľou avlastným sociálnym zariadením stoaletou. Nájdete tu aj obývací priestor či galériu skreslami. Jednoducho luxus!

Stravovanie

Vrámci kupónu máte na privítanie plnú misu ovocia, fľašku chutného vínka a neobmedzenú konzumáciu čaju vapartmáne. Kdispozícii je vám plne vybavená kuchynka, takže si ukuchtíte naozaj to, na čo sa vám zbiehajú slinky.Naviac je tu chladnička, mikrovlnná rúra, varná doska arýchlovarná kanvica.

Ak neholdujete kuchárskemu umeniu, vedľa sa nachádza gurmánska reštauráciaVilla Patriot, kde máte možnosť si objednať raňajky za 7 €/osoba/deň. Alebo si ich vrovnakej cene zajednajte priamo vhotelovej reštaurácii.

Zaujímavosťou je, že hostia tohto komplexu majú zmluvne zabezpečené služby kúpeľnej liečby, ktoré sú v bezprostrednom susedstve rezidencie (300 m). Vy len dostanete preukaz, na základe ktorého budete prijatí recepciou susednej prevádzky. Lekár vám tu odporučí vhodné procedúry, ktoré uhradíte na mieste podľa aktuálneho cenníka služieb.

Tipy na výlety

Liečebné pramene (Mariánske Lázně)

Milovníci kúpeľov aliečivej vody si prídu na svoje. Máte tu totiž možnosť navštíviť až 40 liečivých minerálnych prameňov steplotou od 7 do 10 °C. Sú vhodné kpitnej kúre, inhalácii a minerálnym kúpeľom. Navštívte napríklad Křížový pramen, Rudolfův pramen, Pramen Karolina, Lesní pramen, Ferdinandův pramen či Ambrožův pramen a mnohé ďalšie.

Miniauturpark Boheminium (Mariánske Lázně)

Nad kúpeľným mestečkom nájdete krásny tzv. miniaturpark, v ktorom môžete navštíviť hneď niekoľko významných miest Českej republiky. V zmenšenej podobe tu môžete vidieť okolo 60 pamiatok z celých Čiech aMoravy, ktoré sú reprezentatívnou výstavou pýchy celého Česka. Toto miesto si proste zamilujete.

Skiareál Mariánky (200 m)

Akeďže sa blížia zimné radovánky, hor sa na lyže! Lyžiarsky areál s umelým zasnežovaním má dve zjazdovky, lyžiarsku školu aj požičovňu lyží. Ato všetko len 200 metrov od rezidencie, kde budete ubytovaní.

Cheb (34 km)

Vydajte sa aj trošku ďalej anavštívte centrum stredovekého mestečka Cheb, ktoré je mestskou pamiatkovou rezerváciou. Chebský hrad, pochádzajúci z 12. storočia, je jednou z tých najkrajších stredoeurópskych románskych pamiatok vôbec, ktorá oplýva dvojposchodovou románsko-gotickou kaplnkou.

Dodatky:

  • Zariadenie nie je vybavené prístupom pre vozičkárov.
  • Kupón nie je možné využiť vtermíne 20. 12. 2016 – 3. 1. 2017.
  • Po obdržaní kupónu si čo najskôr zarezervujte termín pobytu v ubytovacom zariadení.
  • Po rezervácii termínu pobytu sa prípadné reklamácie riadia podľa podmienok ubytovacieho zariadenia.
  • V cene kupónu nie je doprava, tú si už zaisťujete sami.
  • Nemáte auto? Nevadí! Nájdite si vhodnéautobusové alebo vlakové spojenie.

74 €
148 €

Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
74 €
148 €

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

18
Práve prezerá 41 ľudí
40
Práve prezerá 39 ľudí
40
40