Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Vysoké Tatry sú v tomto ročnom období očarujúce! Využite perfektnú zľavu na pobyt pre dvoch v Hoteli Palace Tivoli*** na 2 alebo 3 noci.

46
Popis ponuky

Objavte nádheru slovenských lesov a čistého horského vzduchu s Hotelom Palace Tivoli*** v Tatranskej Polianke. Obec leží v strede dopravnej tepny medzi Štrbským Plesom a Tatranskou Lomnicou a len 5 km od strediska Starý Smokovec.

Lokalita, v ktorej sa vám naskytne výhľad na prekrásnu dedinku v srdci Vysokých Tatier na úpätí Gerlachovského štítu.

Ubytovanie v Hoteli Palace Tivoli*** je po celý rok pripravené poskytnúť vám maximálne pohodlie a rodinnú atmosféru. Kombinácia štýlovo zariadených izieb, gastronomických špecialít a ochotného prístupu personálu predstavuje ideálne podmienky pre váš pobyt vo Vysokých Tatrách.

Ubytovaní budete v pohodlných dvojlôžkových izbách, z ktorých sa vám naskytne očarujúci pohľad na masív Vysokých Tatier na severnej strane alebo na slnkom zaliate kotliny a vrchy Nízkych Tatier na južnej strane.

V snahe ponúkať čoraz komfortnejšie služby a spĺňať požiadavky aj náročnejších hostí prešla táto pamiatka kompletnou rekonštrukciou. V súčasnosti patrí budova aj medzi slovenské kultúrne pamiatky.

Vo vkusne zariadenej hotelovej reštaurácii sa podávajú ako raňajky - kontinentálne alebo formou bufetových stolov, tak aj obedy a večere. Z jedálneho lístka si môžete vybrať chuťovky domácej aj zahraničnej kuchyne. Priestory reštaurácie sú vhodné aj pre príjemné posedenie so známymi pri šálke kvalitnej kávy, čaju alebo osviežujúcich drinkoch.

V chladnejších mesiacoch si môžete vychutnať kvalitné vína z moravských viníc pri krbe, odkiaľ je úžasný výhľad na dominantný kotol Gerlachu.

V Tatranskej Lomnici sa nachádza sídlo Tatranského národného parku aj s múzeom, ktoré návštevníkov oboznámi s tatranskou prírodou, jej ochranou a dejinami Tatier. Patrí medzi najnavštevovanejšie múzeá svojho druhu na Slovensku. Okrem toho je Tatranská Lomnica dôležitým štartom pre turistické trasy, hlavne vďaka visutej lanovke, ktorá vás vyvezie na Skalnaté pleso.

Odporúčame navštíviť aj akvapark Aquacity Poprad s 13 bazénmi, vírivkami, 11 inhalačnými miestnosťami, saunami a relaxačnými priestormi v nádherne vybavenom wellness centre Vitálny svet s jedinečnou laser show. Neďaleko sa nachádza tiež najväčší vodný areál v Poľsku, Čechách a na Slovensku - Tatralandia.

Štrbské pleso - morénové ľadovcové jazero na južnej strane Vysokých Tatier a radí sa medzi najznámejšie a najkrajšie plesá vo Vysokých Tatrách.

Z historických pamiatok stoja za zmienku napríklad Ľubovenský hrad v severovýchodnej časti Spiša, týčiaci sa na vápencovom vrchu vo výške 711 m, ďalej Kežmarský hrad v gotickom štýle na východnom okraji mesta Kežmarok s expozíciami a múzejnými zbierkami alebo Spišský hrad, najväčší stredoveký komplex v strednej Európe. Ďalšie z mnohých tipov na výlety v okolí nájdete na tomto odkaze.

www.hotelpalacetivoli.eu
99 €
185 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
99 €
185 €

Kúpené
44x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
Práve prezerá 38 ľudí
42
37
Práve prezerá 36 ľudí
40