Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Len 5 minút a všetko, čo musíme v Prahe vidieť máje doslova na dlani. Pobyt v centre Prahy v hoteli Residence Spalena*** s raňajkami.

45
Popis ponuky

Pobyt pre dvoch s raňajkami v jednom z najkrajších miest Európy s ubytovaním v hoteli Residence Spalena***. Staromák, Karlov most, Pražský hrad či nákupy na Václavskom námestí. Metropola Česka, jej história, krásy a chute ako dlani.

Nové priestory hotela Residence Spalena ***, nachádzajúceho sa v samom srdci Prahy, ponúka hosťom ubytovanie v 23 moderných a úplne nových apartmánoch.

Každý apartmán, okrem iného, je vybavený kuchynskou linkou so sporákom, mikrovlnkou, chladničkou, práčkou, LCD a satelitnou televíziou, zadarmo je WI-FI a prístelka.

Svojim hosťom hotel ponúka každodenné upratovanie, zapožičanie fénov, elektrických kanvíc a riadu zdarma, možnosť objednávky exkurzií, taxi a leteniek.

Recepcia je pre hostí otvorená každý deň od 8.00 do 23.00 hod. Personál hovorí anglicky, rusky a česky, a rád zodpovie všetky otázky.

Hotel sa nachádza 5 minút pešo od najslávnejších pražských pamiatok. Vedľa sa nachádza stanica metra a električky Národní třída, nákupné centrá a obrovský počet najrôznejších kaviarní, barov a reštaurácií. Priamo pri hoteli sú pre zákazníkov vyhradené miesta pre parkovanie - počas dňa za poplatok, v noci zadarmo. Výťah je súčasťou budovy.

Užitočné informácie o Prahe, pamiatkach a atrakciách nájdete TU.

​​
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44