Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Objavte krásy kráľovského Londýna! Komfortný pobyt na 3-5 dní pre dvoch v hoteli London Lodge v štvrti Kensington, kúsok od atrakcií mesta.

21
Popis ponuky

London Lodge Hotel má štýl a šarm s najväčšou starostlivosťou a pozornosťou. Londýn Vám ponúka množstvo alternatív ako stráviť krásne dni s rodinou alebo priateľmi. Voucher je platný až 12 mesiacov od jeho vydania, preto si môžete návštevu naplánovať na ročné obdobie, ktoré Vám vyhovuje.

London Lodge Hotel

Krásne zariadený London Lodge Hotel sa nachádza v kľudnej historickej časti Kensington.

Štýl & Prostredie: Každá z prvotriednych izieb je luxusne vybavená najmodernejším zariadením kombinácii s dômyselným nábytkom v štýle Ľudovíta XVI. Každé poschodie má inú farebnosť tak, aby odrážali tradičnú anglickú eleganciu hotela.

Pobyt pre 1 dieťa do 3 rokov pobyt zdarma na izbe s rodičmi

Všetky izby majú kúpeľňu a ponúkajú luxusné vybavenie, ktoré od kvalitného hotela hostia očakávajú vrátane individuálne nastaviteľnej klimatizácie, kúrenia, TV, telefón, zásuvka na počítač, mini-bar, písací stôl, fén, bezdrôtové pripojenie na internet.

Raňajky sa podávajú v Stephanie’s Café & Bar. Alternatívne raňajky môžu byť podávané aj v pohodlí izby za malý príplatok. Pri návšteve Anglicka môžete ochutnať pravé anglické raňajky, ktoré Vám v hoteli naservírujú čerstvé na objednávku.

Bohaté raňajky formou bufetu máte zahrnuté v cene kupónu

Stephanie’s Café & Bar je skvelým miestom či už pre obchodné stretnutia, alebo relax pri káve a poháriku vína, alebo pre rýchle občerstvenie. Každý deň si môžete vychutnať aj vynikajúcu medzinárodnú kuchyňu z jedálneho lístka.

Zažite Anglicko v klasickom štýle

London Lodge Hotel sa nachádza v centre Viktoriánskeho Kensingtonu - jednej z najatraktívnejších častí Londýna a len pár minút od ďalších turistami vyhľadávaných atrakcií. Ľahko sa dostanete za zaujímavosťami Londýna typickými červenými autobusmi, alebo metrom.

Vzdialenosti letísk od hotela:

  • London Heathrow Airport 22km
  • London City Airport 23 km
  • London Gatwick Airport 47 km
  • London Luton Airport 57 km

349 €
443 €

Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
349 €
443 €

Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

60
57
41
Práve prezerá 40 ľudí
57