Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Navštívte Krakov na jeseň alebo v zime a spoznajte čaro tohto mesta pri pobyte v komfortnom Best Western Premier Krakow Hotel 4****.

12
Popis ponuky

Best Western Premier Krakow Hotel**** sa nachádza 15 minút jazdy mestskou hromadnou dopravou od centra historického Krakova. Relaxujte v jesennej atmosfére mesta, alebo zavítajte na predvianočné nákupy do tejto známej a krásnej metropoly.

Vybehnite za nákupmi a zážitkami do mesta Krakov za Ceny na Dne

Ponuka platí aj počas adventu a zimných mesiacov až do 28.02.2017

Best Western Premier Krakow Hotel**** bol postavený v roku 2008 a má 169 izieb s 24 hodinovou recepciou

Vybavenie izieb:kúpeľňa, LCD plochý panel 26 "TV, telefón, trezor veľkosti notebooku, ktorý umožňuje nabíjanie batérie a to ako pre počítače a mobilný telefón, satelitná televízia, bezplatný prístup k internetu, čaj / káva, klimatizácia s individuálnym nastavením teploty, antialergénne lôžka, plná možnosť zatemnenia, písacie súpravy - k dispozícii na požiadanie, elektronické karty pre zámky na dverách miestnosti, zvukotesné okná a dvere.

Vynikajúce raňajky formou bufetu máte zahrnuté v ceneVnútorný bazén s prístupom denného svetla a fínska sauna v hoteli

Relax s miešaným nápojom pri bazéne

V Art Cafe bare skúsení barmani pripravujú rôzne druhy kávy, čaju, ako aj široký sortiment alkoholických nápojov, kokteily a nápoje z celého sveta. K dispozícii je aj záhrada. K ďalšiemu vybaveniu v hoteli patrí novinový stánok, stráženie detí, lekárska pomoc, izbová služba, práčovňa.

Vychutnajte si naplno atmosféru zimného Krakova !
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

53
26
53
44