Zdolajte na rafte kanál víťazov alebo si užite pokojný splav rieky Váh. Skvelá aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov.

Popis ponuky
Chýba vám adrenalín? Areál vodných športov v Liptovskom Mikuláši vám ponúka jazdu na rafte na umelo vytvorenom vodnom kanáli, ktorý sa radí medzi špičku na svetovej úrovni. Trénovali tu mnohí olympijskí víťazi ako napríklad Michal Martikán a Elena Kaliská.

Ak práve nie ste najskúsenejším rafterom, najväčší zážitok budete mať z raftingu so skúseným inštruktorom. Všetci inštruktori sú šikovní vodci raftingu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa poväčšine venujú športovému kajaku a tento kanál poznajú ako svoju dlaň. Zažijete skvelú jazdu s množstvom prekážok, s ktorými sa musíte popasovať, pádlovať budete až Vás budú ruky bolieť a možno si aj zaplávate pri zle zvládnutej prekážke. Toto celé budete mať zdokumentované nie len na fotkách ale aj na videu v HD kvalite.

Dĺžka splavu je 350-400 m.

Obtiažnosť kanálu je vyššia, ale nie je potrebná vodácka skúsenosť, v každom člne je skúsený inštruktor.

Táto trasa je pre všetkých okrem detí do 9 rokov. Deti môžu byť v člne len od veku 9 rokov v sprievode vodiča, podmienkou je max. 1 dieťa v člne.

Do jedného raftu sa zmestí max. 6 ľudí + inštruktor. Celková kapacita však nie je obmedzená, k dispozícií je dostatočný počet raftov.

Výhodou areálu je tiež to, že vaši kamaráti, či známi vás počas celej jazdy môžu sledovať a povzbudzovať z brehu. Počas celého raftingu vás bude fotiť člen tímu v tých najvyhrotejnejších pasážach a k dispozícii je aj GoPro náhlavná kamera. Za hodinu a pol na vás čaká 5-6 nezabudnuteľných jázd, z ktorých aspoň jednu absolvujete s kamerou v člne.

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka sa nachádza v okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš, pri ceste na obec Iľanovo, za mostom cez Váh.

Váh je naša najdlhšia rieka. Splav Váhu v rafte predstavuje menej náročné podujatie a je vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Splavujeme úsek od Červeného Kúta čo je len kúsok pod sútokom Bieleho a Čierneho Váhu až po malú vodnú elektráreň pri obci Uhorská Ves. Splavovaný úsek má dĺžku cca. 11 km a prechádza nádhernými zákutiami liptovskej prírody. Trvá 90 – 120 minút v závislosti od výšky vodnej hladiny. Je to menej náročné, vhodné aj pre rodiny s deťmi.
Recenzie k ponuke0
0 recenzií
Táto ponuka nemá žiadne recenzie.
Kúpené:
46x
Vyprší:
o 18 h.
Poskytuje:


22,80 €
55 €
Viac o ponuke

Tieto ponuky by vás mohli zaujímať