Ponuky v okolí

Character may be manifested in the great moments, but it is made.

Zdolajte na rafte kanál víťazov alebo si užite pokojný splav rieky Váh. Aktivita pre začiatočníkov aj skúsených rafterov.

MUTON s.r.o.
0 / 5
59
Popis ponuky

Chýba vám adrenalín? Areál vodných športov v Liptovskom Mikuláši vám ponúka jazdu na rafte na umelo vytvorenom vodnom kanáli, ktorý sa radí medzi špičku na svetovej úrovni. Trénovali tu mnohí olympijskí víťazi ako napríklad Michal Martikán a Elena Kaliská.

Ak práve nie ste najskúsenejším rafterom, najväčší zážitok budete mať z raftingu so skúseným inštruktorom. Všetci inštruktori sú šikovní vodci raftingu s dlhoročnými skúsenosťami, ktorí sa poväčšine venujú športovému kajaku a tento kanál poznajú ako svoju dlaň. Zažijete skvelú jazdu s množstvom prekážok, s ktorými sa musíte popasovať, pádlovať budete až Vás budú ruky bolieť a možno si aj zaplávate pri zle zvládnutej prekážke. Toto celé budete mať zdokumentované nie len na fotkách ale aj na videu v HD kvalite.

Dĺžka splavu je 350-400 m.

Obtiažnosť kanálu je vyššia, ale nie je potrebná vodácka skúsenosť, v každom člne je skúsený inštruktor.

Táto trasa je pre všetkých okrem detí do 9 rokov. Deti môžu byť v člne len od veku 9 rokov v sprievode vodiča, podmienkou je max. 1 dieťa v člne.

Do jedného raftu sa zmestí max. 6 ľudí + inštruktor. Celková kapacita však nie je obmedzená, k dispozícií je dostatočný počet raftov.

Výhodou areálu je tiež to, že vaši kamaráti, či známi vás počas celej jazdy môžu sledovať a povzbudzovať z brehu. Počas celého raftingu vás bude fotiť člen tímu v tých najvyhrotejnejších pasážach a k dispozícii je aj GoPro náhlavná kamera. Za hodinu a pol na vás čaká 5-6 nezabudnuteľných jázd, z ktorých aspoň jednu absolvujete s kamerou v člne.

Areál vodného slalomu Ondreja Cibáka sa nachádza v okrajovej časti mesta Liptovský Mikuláš, pri ceste na obec Iľanovo, za mostom cez Váh.

Váh je naša najdlhšia rieka. Splav Váhu v rafte predstavuje menej náročné podujatie a je vhodné aj pre rodiny s deťmi.

Splavujeme úsek od Červeného Kúta čo je len kúsok pod sútokom Bieleho a Čierneho Váhu až po malú vodnú elektráreň pri obci Uhorská Ves. Splavovaný úsek má dĺžku cca. 11 km a prechádza nádhernými zákutiami liptovskej prírody. Trvá 90 – 120 minút v závislosti od výšky vodnej hladiny. Je to menej náročné, vhodné aj pre rodiny s deťmi.
22,80 €
55 €

Kúpené
83x
Poskytuje
Tagy
Recenzie k ponuke (0)

0,00/5Nehodnotené
Hodnotené 0x
22,80 €
55 €

Kúpené
83x
Poskytuje
Tagy

Aj tieto ponuky by sa vám mohli páčiť

Práve prezerá 39 ľudí
65
47
23
Práve prezerá 35 ľudí